yan sanayi mi çıkmamı?

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaportada oluşacak hasarlardan sonra değişmesi gereken parçaları mesela kaput u ithal tabir edilen yan sanayi ile mi yoksa eski temiz bir çıkma parça ile mi değiştirmek daha mantıklı olur? ithal kaporta parçaları ile orjinal parça arasındaki farklar nedir? örneğin kaporta parçaları daha ince sactan mı yapılmış oluyor yada eksi tarafları nelerdir?

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma orjinal ve gözle görülür bir kusuru yoksa daha mantıklı diye düşünüyorum sonuçta kaput yani önceki sahibi ne kadar kullansa hararet yaptırmaz yağını azaltmaz bildiğimiz demir hem orjinal olması güvenliği hem fiyatının uygunluğu yan sanayiyi de fiyat kalite olarak değerledirmek lazım güvenliği negatif olarak etkilermi yani ufak bir şarpmada jilet gibi içeri geçip allah korusun araç içindekilerin güvenliğini tehdit edermi veya biri üzerine oturduğu zaman cart diye içine çökermi bunları araştırıp inceleyim ona göre karar vermenizi tavsiye ederim .

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza yaptığımdan dolayı kaputu değiştirmek zorunda kaldım.Çıkma orginal aradım bulamadım denk gelmedi şansıma.Bende gidip yan sanayi almak zorunda kaldım.Dükkanın birinde bana iki farklı mal sundular.Bunların birinin iç tarafında silikon yoktu biraz özensiz yapılmış iç tarafında destek kirişlerindede silikon olmayan bi maldı.Diğerinin orginalindeki gibi silikonları vardı diri duruyordu dedim takalım bunu.Taktırdım sadece farkı malzeme kalitesi orginali gibi değil biraz hafif hondaların motor kaputu gibi ama şekil itirabari ile tam uyumlu oldu sıkıntıda yok.