yapın yada yaptırın :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yapın yada yaptırın :)

ha birde sormayı unuttum hepsiburadada verilen linkteki bu uygulanan mı acaba

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
mükemmel hemen yaptırasım geldi ama nasıl nerde her elektrikçi yapabilirmi birde gündüz ışıkta bu kablo görünecek mi sırıtır mı cevap lütfen
Öyle bir kablo takilmadi. Hepsi buarada ki ürünü bilmiyorum serviste takıldı bna soylenen led Işık takıldı kablo falan yok. Ayrıca o sitedeki urun olsa bu kadar ucuz olmaz

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Opel servislerinin bu tarz bilgileri paylaştıkları bir platformları yok mu acaba, hani biri bu uygulamayı bulduktan sonra nasıl yapılır’ı paylaştıkları. Biz sivasa gidemeyeceğimize göre nasıl yapacağız

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

14alkiss 14alkiss

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inanamıyorum benim hayalimi gerçekleştirmişsiniz :D Arkadaşlarla konuşuyorduk ben demiştim direksiyona led cok güzel olur mercoda bile yok diye. Olur mu öyle şey demişlerdi. Yapmışsınız olmuş hem de çok güzel olmuş. Vakit ayırabilirsem yapacaklarım arasına bu da girdi :D

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel olmuş görüntüsü güzel duruyor. Yorumların tamamını okudum eğer ayarlanabiliyorsa ışığın şiddeti tadından yenmez. Uygulamanın hangi malzemeyle ve nasıl yapıldığının detaylarını öğrenip, ( mümkünse video çekebilirseniz ki mükemmel olur ) bizlerle paylaşabilirseniz yaptırmak isteyenler için güzel bir referans olacağı kanaatindeyim. İyi günlerde kullanın... special_Yeah special_Yeah

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabamda tesist kesilmesinden pek yapilmasindan hoslanmam. Kaldiki yakininda civarinda airbag olan bir yere ekleme mudahale vs de istemem

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oki 58 nick ki arkadaşım o sitedeki ürün olamaz demişsin bu kadar ucuz değildir diye .fakat servis bunu o zaman 10 tl ye nasıl yapıyor