Yeni APP Plakalar

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni APP Plakalar

Plakalar çok güzel ama maalesef ben farklıyım diye bağırıyor. Her ekip sizi durdurmak isteyecektir bu plakalar ile.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu plakalar ile 1 hafta yada 2 hafta rahat dolaşsanız bile 3. hafta mutlaka başınızı ağrıtırlar.

Bence de takmayın.  :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Me®t link' Alıntı:
Bu plakalar ile 1 hafta yada 2 hafta rahat dolaşsanız bile 3. hafta mutlaka başınızı ağrıtırlar.

Bence de takmayın.  :)

֖rnek ben :D

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En azından çerçeveye geçirip hatıra fotoğrafı çektireyim  :D

Peki, Beşiktaş APP için de aynı sıkıntılı durum mevcut mu? 7 aydır sorun yaşamamış ֖zkan abi ama? Başka başka??

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Besiktas app derken :/

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Feyyaz benim komşum trafik şubede çalışıyor.Tamamen orjinal hologramlı APP yaptıracağım.Eski aracım için direk yazıp vermiştim ertesi gün getirmişti ama az önce görüştüm sistem değişmiş.Aracın bağlı olduğu trafik şubeden sevk kağıdı alıp vermem gerekiyormuş.Online çalışıyorlarmış artık.Müsait bi zamanda sevk çıkaralım gerisini o halleder  cooll

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Yeni APP Plakalar

Ümit o konuyu tam olarak bi ogrensek iyi olur bu arada ben Eyüp şubeye bağlıyım. Yalnız bu APP leri bandrollu hologramli basan yerler de var yine sıkıntı yaratabilir yani. Ben henüz takmadim böyle saçma bi ceza yemek mide bulandirir. Bakın arkadaşıma da Beşiktaş APP bastirdik.
5eebe691-d1ac-1508.jpg
Fark fontu, kıvrımları yok, o kadar.

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Yeni APP Plakalar

NightShadow link' Alıntı:
Ümit o konuyu tam olarak bi ogrensek iyi olur bu arada ben Eyüp şubeye bağlıyım. Yalnız bu APP leri bandrollu hologramli basan yerler de var yine sıkıntı yaratabilir yani. Ben henüz takmadim böyle saçma bi ceza yemek mide bulandirir. Bakın arkadaşıma da Beşiktaş APP bastirdik. [img=800x450]http://img.tapatalk.com/5eebe691-d1ac-1508.jpg[/img] Fark fontu, kıvrımları yok, o kadar.

Tam olarak anlattığım gibi.Eyüp trafik şubeden sevk alacağız onu da arkadaşa verip yaptıracağız.Bu fotoğraftaki app'ler resmen gel bana ceza yaz diyor ayrıca :)