yeni astra 1.3 cosmo vergi dairesinde 4 kapı sedan h kasa enjoy plus görünüyor

ozangenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün vergi dairesinde farkettim ben cosmo aracımın sadece donanım olarak enjoy plus göründüğünü düşünürken aracım 4 kapı sedan eski astra h kasa olduğunu farkettim vergi dairesinden mi düzelte bilirim satıcı ile görüştüm düzelteceklerini söylediler bakalım yarına kadar bekleyeceğiz ötv ödenirken tipi ni yanlış girmişler

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra 1.3 cosmo vergi dairesinde 4 kapı sedan h kasa enjoy plus görünüyor

Nezaket sınırlarını aşmamak için oha dememek istiyorum ama elimde değil diyeceğim galiba. :)

ozangenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra 1.3 cosmo vergi dairesinde 4 kapı sedan h kasa enjoy plus görünüyor

kasgoda yeni astra 1.3 cdti cosmo
trafikte astra p-j
faturada astra 1.3 cdti cosmo navigasyon
uygunluk belgesinde astra p-j
vergi dairesinde astra 4 kapı enjoy plus

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kasko poliçesindeki ve faturanızdaki şasi numaralarını kontrol ettiniz mi?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre abinin dediği gibi siz fatura, poliçe ve ruhsattaki şasi numaralarınızı karşılaştırın bunlardan birinde de sıkıntı olabilir.

ozangenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şasi numarası hepsinde aynı motor numarasını nerde yazıyor  arabada bulamadım
ötv ödemesi yaparken vergi dairesinde şase ve motor numarasını doğru yapmış fakat tipini yanlış yazmış problem buradan çıkıyor galiba maliye progranmında şeçeneklerde tipi memur seçiyor bütün modeller kayıtlı olmasına rağmen motor şase girmiş tipi yanlış seçmiş sorun bu

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başkalarının dikkatsizliği sonucu durduk yere can sıkıntısı, allah kolaylık versin.

ozangenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sorun düzeldi ruhsatta tip p-j yazıyodu p-j olrak vergi dairesinde değiştirildi 

p-j nin anlamı nedir  j nin anlamı j kasa  p nedir