Yeni Opel Astra Sport - Shark Anten ?

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar .. Bende Yeni Astra 1.4 Sport var .. Bu araçlara Shark Anten takabiliyor muyuz ? Benim ki normal anten .. Baktım çevirerek yerinden çıkıyor , bu kısa antenlerden takan arkadaşlarımız var mı ?

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Opel Astra Sport - Shark Anten ?

köpek baliğı modeli demek istiyor arkadaş

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anlayacağımız dilden yazsa cevaplayacagızda...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SahteSahne link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar .. Bende Yeni Astra 1.4 Sport var .. Bu araçlara Shark Anten takabiliyor muyuz ? Benim ki normal anten .. Baktım çevirerek yerinden çıkıyor , bu kısa antenlerden takan arkadaşlarımız var mı ?
Bu konuda gerek bu forumda gerekse donanım haberde çok detaylı açıklama yaptım. şimdi sadece özet geçeyim : malesef döşeme sarkma riskinden ötürü çubuk anten shark  antene dönüşemiyor.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Bende çok düşünmüştüm o anten işini ama dediğiniz gibi içerden sarkma yapıyormuş tavan, belli bir süreden sonra.
Hazır anten konusu açılmışken, bilmiyorum sizlerde durum nasıl ama sanki radyoların tüm frekanslarda bi cızırtı var. Kesin net çeken bir radyoya rastlamadım, acaba bu aracın anten sisteminden mi kaynaklanıyor?
Birde arkadaşımda 2011 model focus var ondada aynı sıkıntı vardı, radyoların çekmemesinden şikayetçiydi. Geçenlerde orjinal anteni daha kısa olan bir antenle değiştirmiş.Sorunun çözüldüğünü ve memnun olduğunu söylüyor. Sizce bu mümkün mü?