1.6 Astra j partikül filtresi dolu sürmeye devam zorunlu

önderalp

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba daha önce aracımda hiçbir uyarı olmamasına rağmen kalorifer açtığımda içeri egzos kokusu geliyordu birkaç yere gösterdim partikül dolu geri basıyor denildi. Bir eksozcuya gittim oda temizligin mümkün durumda olmadgni ya değişim yada iptal gerektgini söyledi o an iptal ettirdim sorun ortadan kalktı ancak içime sinmedi bir süre sonra çıkma temiz bir partikül orjinal bulup ustaya gösterdim temiz olduğunu söyledi ve taktik sonra orjinale çevirdik beyinden tekrar işlem yapıldı ve evin yolunu tuttum ama ertesi gün araç bu uyarıyı verdipartikul dolu sürmeye devam ediniz zorunlu. Ustayı aradım getir dedi götürdüm yazılımda eksik işlem yapılmış dedi düzeltti ve iki aydır sorunsuz bindim ( bu arada titiz birisiyim iki üç haftada bir kaputu acar kutup başını söker ıslak nemli bezle motor akşamını silerimki, herhangi elektronik bir parçaya zarar vermeyecek şekilde dikkat ederim.iki ay sonra bu uyarıyı aldım,şimdi aracı 3000 bin devir 20 dk kullandım uyarı söndü 5 dk sonra tekrar uyarı geldi yine yüksek devir hatta daha uzun mesafe kullanıyorum ancak uyarı gitmek bilmiyor başıma bela oldu aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan varsa lütfen yazsın şimdiden çok tşk ederim geçmiş bayramınızı kutlarım.