2012 ASTRA J 1,4 T AT6 satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Linke tıklayınız sizi sahibinden.com daki aracın ilanına yönlendirecek
Merhaba Sıfır araç alacağımdan dolayı aracımı satıyorum düşünen arkadaşlar linke bakarsa sevinirim. Bu arada opel bir tutkudur grandlandx alacağımdan dolayı satıyorum aracı arabanın kıymetini bilen bir arkadaş alsın istiyorum o nedenle forumda paylaşmak istedim. teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Muhammet bey Astra J Cosmo HB ile takas edelim mi, ben sadece sedan almak istiyorum bütün olay bu :) (bu arada hayırlı satışlar, inş. istediğiniz fiyata satabilirsiniz)

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
hocam yazdığım gibi aracım bu ayın 15 inde gelecek araç fazlalığından satıyorum takas istemiyorum keşke olsa da opel kıymeti bilen birisi alsa

• Beğen
Tepkiler: Murat

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şimdi ben satılığa çıkarsam satılana kadar sizinkisi giderse üzülürüm... Açıkcası riskli bir durum araç bulmadan aracı satmak.

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Muhammet bey Astra J Cosmo HB ile takas edelim mi, ben sadece sedan almak istiyorum bütün olay bu :) (bu arada hayırlı satışlar, inş. istediğiniz fiyata satabilirsiniz)
Hocam valla piyasa durgun ondan dolayı arabayı satamadım buradan da paylaşayım istedim gelir kıymet bilmeyen opeli f1 aracı gibi kullanmak isteyen birisi alır diye üzülüyorum. bunlar dik arabalar eğmeye bükmeye gelmez dilinden anlarsan seni asla üzmez. inşallah sizde istediğiniz gibi bir araç alırsınız.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben aracımdan şu an çok çok memnunum, satmak gibi bir niyetim de şu an için bulunmuyor. Yaza kadar en kötü ihtimalle beklemeyi planlıyorum. Şimdiden size grandland hayırlı uğurlu olsun. Bizlerle deneyim ve gözlerimlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.

• Beğen
Tepkiler: m_tatlisu

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
valla doğru söylüyorsunuz ancak aracı istediğim paraya satamaz
Şimdi ben satılığa çıkarsam satılana kadar sizinkisi giderse üzülürüm... Açıkcası riskli bir durum araç bulmadan aracı satmak.
Doğru söylüyorsunuz arabaya istediğim parayı almazsam zaten satmayı biraz erteleyebilirim alacağım aracın parasını ödedim borç aldım üstümde kalmasın istiyorum ama tuttup da heba edecek değilim. benim numaram var orada isterseniz kaydedin
aracı sattığınızda ararsınız satmamışsam sizinle konuşuruz. ilan kalkasa dahi satmışım demek değildir demek istiyorum yani .

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tamamdır Muhammet bey, kısmet diyelim ancak size yaza kadar her türlü satmış olursunuz diye tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: m_tatlisu

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bu iler nasip kısmet hasip bey
ben bunu aldığımda sahibinde deki fotoğrafı pul kadardı iki tanede fotoğrafı vardı. ama nasibimizde varmış ki kimse fotoğraflar düzgün değil diye uzak durmuş arabadan. o nedenle nasip.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Adsiz895be00cbbca28f9.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...