Alt takım ses sorunu

fettahli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba sabit dururken direksiyonu hafif sağa sola yapınca alttan tık tık ses geliyor. Ön düzende bir sorun yok dendi, ama 2. gittiğim usta direksiyon kutunda çok az boşluk var dedi. Fakat en bozuk yola giriyorum özellikle taşlı yola direksiyonda hiç titreme yok. Kasislere yavaş girerken tık diye ses geliyor. Fakat hızlı geçtiğimde vurma v.s hiç birşey yok. Amortisör ve takozdan olsa çukura girdiğimde vurma yapardı. Alt takımda boşluk v.s olmadığı söylendi ben ise viraj lastiklerinnden şüpheleniyorum. Bu sıkıntı 5 liralık lastik yüzünden olabilir mi?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba sabit dururken direksiyonu hafif sağa sola yapınca alttan tık tık ses geliyor. Ön düzende bir sorun yok dendi, ama 2. gittiğim usta direksiyon kutunda çok az boşluk var dedi. Fakat en bozuk yola giriyorum özellikle taşlı yola direksiyonda hiç titreme yok. Kasislere yavaş girerken tık diye ses geliyor. Fakat hızlı geçtiğimde vurma v.s hiç birşey yok. Amortisör ve takozdan olsa çukura girdiğimde vurma yapardı. Alt takımda boşluk v.s olmadığı söylendi ben ise viraj lastiklerinnden şüpheleniyorum. Bu sıkıntı 5 liralık lastik yüzünden olabilir mi?

aynı durum bendede var sabit dururken sağa sola yaparken tık tık ses geliyor.Birşey sormak istiyorum.Aracınız 2. el mi ?

fettahli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumda sorununa çare blursun diyen arkadaş bence yanılmış, okadar kişi okumuş ama hiç usta çıkmamış. Neyse ki ben sorunu hallettim ses falan kalmadı konu kitlenebilir

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3 msjınız var sitem ediyorsunuz siz bir örnek olup çözümünü yazsaydınız ya keşke.. ne olacak siz aydınlatın birilerini alışverişmi bu bilgi vermediniz bende vermiyorum vs ...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3üde bu başlıkta zaten önce doğru katagoride kendinizi tanıtmanız gerek forum kuralları.