Araç Koltuk temizlemek için önerileriniz?

seaeagle

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ailede çok sayıda küçük çocuk olduğu için arabaya içecek mi dökülmedi şekerli besinler mi dökülmedi ayakkabılarla koltuğumda tepinilmedi mi anlatamam fakat ben koltuk temizlemek için araç yıkama şubelerine büyük paralar vermek yerine önerilerinizi bekliyorum sizden,benim şu ana kadar aldığım öneriler ise;
1.Aspirins sadece

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Hali koltuk yikama makinası varsa sizde ya da tanıdıkta büyük iş görür. Zaten bu isi yapanlar bu tur makinalar kullanıyorlar. Kimyasal tavsiye istersen ben kosla action kullanıyorum ne var ne yok çıkartıyor.

seaeagle

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Hali koltuk yikama makinası varsa sizde ya da tanıdıkta büyük iş görür. Zaten bu isi yapanlar bu tur makinalar kullanıyorlar. Kimyasal tavsiye istersen ben kosla action kullanıyorum ne var ne yok çıkartıyor.
Sadece sıkıp siliyor muyuz nasıl uygulamam gerekli hemen deniyeceğim

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam ben yaz tatillerinde çeyrek kova su içine yarım su bardağı asprin genel temizleyici ve bir kapak halı şampuanı döküp karıştırıyorum ve bununla siliyorum. daha sonra da kireçsiz ısıtılıp soğutulmuş su olursa daha iyi olur ama normal su da olur bununla hepsini tekrar siliyorum.. tertemiz oluyor.. halıya da uyguluyorum aynı karışımı.. silerken mikrofiber bez ya da sünger kullanmaya çalışıyorum..

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve b.arat

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltukları ıslatmamak en iyisi. Ben vaktim olunca oxiaction halı yıkama ürününü kullanıyorum. Sadece köpüğünü microfiber bez ile sürüp lekeleri siliyorum. İlk önce nemli, sonra az nemli ve en son kuru mikrofiber bez ile sildikten sonra bol bol havalandırmak işimi görüyor.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Halı şampuanını bende duymuştum ancak bir türlü deneme fırsatım olmadı.