Araç Performans Geliştirici

Guven06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar herkese. Son zamanlarda aracıma chip tuning yaptırmak için araştırma yapıyorum sürekli ancak bence faydasından çok araca zararın olacağından şüpheliyim. Chip tuningden hariç başka performan geliştirici ürünler var mı acaba ?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yazılım başlangıç bende 7 yıldır var bi zararını görmedim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İstersen konu hakkında Opel Garaj'da Hakan beyden bilgi alabilirsin.

by_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten fabrikasyon yazılımında aracın gücünü kısıtlayıp gönderiyorlar. Mekaniği daha fazlası için yeterli fakat kısıtlanmış durumda. Burada tek olay yazılımı atacak olan kişinin bilgisi. Arabayı iyice tanıyıp ona göre değerlerin ayarlanması lazım. Aksi takdirde birçok sorun yaşayabilirsin. İyi bir işçilikte herhangi bir sorun yaşamazsın.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yazılım benim de kafama çok takılıyor. eğer kesin karar verirsem yaptırabilirim. ama belli de olmuyor pat diye bir şey çıkıyor ve arabayı satıyorum. sürekli binmeyi göze alsam daha farklı olur.

ekocak06

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Fiyatı nedir yazılım işinin

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhabalar herkese. Son zamanlarda aracıma chip tuning yaptırmak için araştırma yapıyorum sürekli ancak bence faydasından çok araca zararın olacağından şüpheliyim. Chip tuningden hariç başka performan geliştirici ürünler var mı acaba ?
Yazılım düşünüyorsanız 2CR ile görüşün, aklınızdaki tereddütleri de göndereceklerdir. Her araca özel yazılım atıyorlar. Ben önceki astra h aracima attirmistim, memnunum [emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç biraz daha performanslı çalışabilir ama ayni markanın farklı donanım ve beygirlerindeki turboya bakarsak farklı büyüklüktedir. Yani standart donanım farklı onun icin yazılım mantıklı gelmiyor. Daha çok turbo devriyle oynuyorlar