Araçtan gelmeye başlayan bip sesi

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Aracım opel corsa d 80 bin km de subap değişimi yapıldıktan sonra bozuk ve taşlı yollarda bazen tek bip bazen bip bip bip şeklinde düşük frekansta ses gelmeye başladı. Test sürüşünde ustalar duymakta zorlanıyor ancak ben çok net duyabiliyorum ve çok rahatsız oluyorum. Bayan olduğum için abarttığımı düşünenler olabiliyor ama gerçekten can sıkıcı bir durum. Yardımcı olabilecek ya da daha önce böyle bir durum yaşayan varsa Şimdiden herkese teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu sesi atmanız lazım ses tam olarak nereden geliyor ses sistemimi yoksa dışarıdan mekanik bir sesmi

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba ses mekanik bir ses değil tam olarak nereden geliyor anlayamıyorum. Sanki dijital bir saatten gelen alarm
sesi gibi. Emniyet kemeri, ya da kapı açık kalma sesi gibi yüksek volüm değil. Düz yoldada gelmiyor düşük hız taşlı ve kötü yolda sadece😔

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba ses mekanik bir ses değil tam olarak nereden geliyor anlayamıyorum. Sanki dijital bir saatten gelen alarm
sesi gibi. Emniyet kemeri, ya da kapı açık kalma sesi gibi yüksek volüm değil. Düz yoldada gelmiyor düşük hız taşlı ve kötü yolda sadece😔
Çekip atmanız lazım ona göre yorum yapalım müzik sesi teyp in elektrik sesini kesip biraz binin

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaydetmeye çalışıcam teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Büyük bir ihtimal uyarı sesi...Bu ses gelince bilgi ekranında herhangi bir arıza ikaz işareti çıkıyormu?Çıkmıyorsa,bozuk yollardan vs geçerken belki abs sensörü veya başka bir sensör anlık ikaz veriyordur...Ses harici bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum...

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Büyük bir ihtimal uyarı sesi...Bu ses gelince bilgi ekranında herhangi bir arıza ikaz işareti çıkıyormu?Çıkmıyorsa,bozuk yollardan vs geçerken belki abs sensörü veya başka bir sensör anlık ikaz veriyordur...Ses harici bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum...
Merhaba ekranda herhangi bir işaret çıkmıyor. Daha önce böyle bir ses yoktu aracın subabları değiştikten sonra gelmeye başladı. ayrıca bu gün rölantide dalgalanma ve klimayı açınca araba stop etti. Bireyler yanlış ama anlayamadım sanırım tekrar servis yolu göründü

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
LPG de kullanma benzinde kullan öyle dene stop etmeyi

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Lpg de henüz kullanmaya başlamadım. Ayar yapılması gerektiği söylenmişti ayar için il merkezine gitmem gerekiyor bulunduğum yerde yok. O yüzden benzinde kullanıyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Lpg de henüz kullanmaya başlamadım. Ayar yapılması gerektiği söylenmişti ayar için il merkezine gitmem gerekiyor bulunduğum yerde yok. O yüzden benzinde kullanıyorum.
Bencede servis+Lpg takılan yere gidin bir baktırın derim...

• Beğen
Tepkiler: Nilay