Astra 2009 H hoparlör boyutları ve servis temini

mertcanuvez

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
İyi günler. Opel astra 2009 hatchback enjoy dizel araç için sağ tarafta olacak şekilde 1 parça ön kapı, 1 parça arka kapı ve 1 parça da tiz hoparlörüne ihtiyacım var. Ancak uyumlu hoparlörlerin boyutlarını bilmiyorum. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi. Sanırım arka ve ön kapı için hoparlör boyutları farklılık gösteriyor. Diğer sorum ise servise gittiğimde parça teminini bir adet olacak şekilde getirtip montaj yapabiliyor mu. (forumu bugün keşfettim ve kullandım. Hatalı konu deçimi yaptıysam affola) Şimdiden teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkalar 13 önler ise 16 ve 18 cm olarak 2 tip var patlakmı bunları komple yeniliyorsun

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

mertcanuvez

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Arkalar 13 önler ise 16 ve 18 cm olarak 2 tip var patlakmı bunları komple yeniliyorsun
Sağ taraf ön, arka ve tiz hiç denecek kadar az veya aşırı cızırtılı ses veriyor. Sol taraf ise sıkıntısız. Patlak olduğunu düşünüyorum. Ancak boyutları ve markası hakkında en ufak bilgim yok

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Kablo bağlantınılarını ilk önce kontrol ettirin bence gerekirse değişim yaparsınız arıza başka yerde olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sağ taraf ön, arka ve tiz hiç denecek kadar az veya aşırı cızırtılı ses veriyor. Sol taraf ise sıkıntısız. Patlak olduğunu düşünüyorum. Ancak boyutları ve markası hakkında en ufak bilgim yok
Tamiri var hoparlör lerin

mertcanuvez

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
En kısa zamanda kablo kontrolünü yaptırıp sizinle paylaşacağım. Yardımlarınız için teşekkürler