Astra G Konsola gömülü teyp montajı

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,comfort aracımda zaten yol bilgisayarı olmadığı için böyle bir problemim de olmadı,onun yerine harici bir yol bilgisayarım mevcut,ekran filmini değiştiriyorlar ve ortalama 200 tl gibi bir rakam istiyorlar sizin yol bilgisayarınızın tamiri için

yb35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
detaylı fotoğraf varmı acaba bende arabanın orjinal göğüslüğünü bozmadan aux veya usb çıkışı elde etmeye çalışıyorum ama başaramadım
Merhabalar

Uzun zamandır self servis bölümünde hareket bitti gördüğüm kadarı ile,artık ben de eskisi gibi aracımla uğraşmıyorum nedense eski keyfim arabayla uğraşma hevesim yok artık neyse,işçiliğim çok dandik oldu fakat yine de ortaya bişey çıktığını düşünüyorum,bu gömme olayını aynı teybi bir punto araca montajını görmüştm başka bir forumda ve kendi aracıma da yapmak istedim,yapmak isteyenlere fikir olması açısından fotoğraflar bunlar,eminimki daha usta elllerde çok daha iyi şeyler ortaya çıkacaktır ben pek beceremedim boya işini,velhasıl buyrun fotoğraflar ;

Önce teybimize bakalım Navitech marka NX-145R model dokunmatik ekranlı navigasyon bluetooth gibi özellikleri var,astra g direksiyon kumandası ile kusursuz şekilde çalışıyor en güzel yanı da bu oldu zaten.

SjeIqM.jpg

HdXSQR.jpg

Teybi konsola oturtup fazlalık olan ekrandaki çıkıntı bölümünü konsola uyacak şekilde dremel yardımı ile kesiyoruz.

jEtcyI.jpg

vJtFMg.jpg

OJlCWQ.jpg

NYkKv2.jpg

Konsolu kesince çerçeve konsolun içine doğru girecek ardından sabitleyip etrafında kalan boşluğu macun ile dolduruyoruz.
5D8rND.jpg

Gpiqbu.jpg

9IRJpi.jpg

Macundan sonra zımparalanıp astar boyası ardından boyanacak son olarakda parlak vernik atıp bu hale getirdim ufak tefek kusurları kaldı ancak artık sıkıldığımdan tekrar tekrar uğraşmadım.
uItDxS.jpg

Vz3HPO.jpg

BZ4P6B.jpg

Yapmak isteyenlere kolay gelsin..