Astra H 1.3 cdti (2009) Yazılım Ankara

Yazılım firması

• Ecufast

Oy: 0 0.0%
  • 2CR

Oy: 8 72.7%
  • Remaps

Oy: 2 18.2%
  • Dr.Ecu

Oy: 1 9.1%
  • Ecustation

• EcuTuned

• EdgeTuning

• Kullanılan toplam oy
    11

efekankati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar benim aracım Astra H 2009 1.3 CDTI yazılım yaptırmak istiyorum, Ankaradayım. Sadece firma tavsiyesi istiyorum yazılımın zararları vs. gibi şeylerle ilgilenmiyorum yardımcı olursanız sevinirim deneyimlerinizle birlikte. Teşekkür ederim herkese...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
2CR ismini gerek sosyal medya gruplarında gerekse youtube üzerinde çok fazla görüyorum.

• Beğen
Tepkiler: efekankati

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2cr serhat inci ile mutlaka görüşün. Ankarada kendisi

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: efekankati

serkop67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
merhababenim aracımda 2011 astar h 1.3 cdti essantia confor benim aracımda çekiş problemlerim vardı bir bayırımız var 1. vites 4000 devirlere cıkarıp 2. vitese atıyordum yinede yemeyip 1. vitese düşmek zorunda kalıyordum yazılımı çok düşündüm fakat fiyat olarak race chip uygun olduğu için alıp taktım sıkıntım kalmadı 2. elini 300-400 fiyat aralığında bulabilirisniz almayı düşünürseniz ayarlarda yardımcı olabilirim şuan yakıt değerlerim şehir içi 39-41 kuruş

serkop67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
illada yazılım dersen remap bence bir numara site üstünden herşeye ulaşabilirisn yaptığı işler yapacağı işlerin refaransıdır 15 gün deneme süresi veriyor kendisi beğenmezsen aracını aynı şekle getirip teslim ediyor daha önce clio 4 1.5 dizel 75 hp aracımda denedim aracı satarken motor performansı 120 hp cıkmıştı 55000 km deydi arac

myalcinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Araçınıza yazılım yaptırdınız mı ? Deneyimlerinizi paylaşırmısınız lütfen.

serkop67

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Araçınıza yazılım yaptırdınız mı ? Deneyimlerinizi paylaşırmısınız lütfen.
Merhaba kardeşim ,1 senelik deneyimi mi paylaşayım senle astea 1.3 cdti sahşbiyim ilk aldığımda arkadan bi poyraz essede yandaki palioyu sollayayım der gibi gidişi vardı.nçözümleri araştırmaya başladım önce arkadaşın linea 1.3 multijetinden çıkma race chip aldım 300tl ye arabanın gidişi tam istediğim randımanı alamasamda bir nebze arttı ayar vidaları var içinde ordan fazla açmamak kaydıyle ayarlayabilirsin fazlası motor aruza ışığı,neyse 2 ay kullandım sonra bizşm burda başkent oto var yüksel kardeşimin yanına uğradım daha önce clio 4 75beygir aracıma yaptırmıştım memnunda kalmıştım.astra mı götürdüm derdi mi anlattım ve remaps a bağlı olduğunu anlattı internetten mutlaka araştır turdan kamyona otobüsten minibüse astradan ferrariye kadar her aeaca uyum sağlayan yazılımları var.uzun lafun kısası benim araç 90 beygirden 110 beygire 200 tırjtanda 240 torka kadar çıktı şimdi dadından yenmiyor gidişi tabii normal kullanımda yakıt ufak bir nebze düşüyor araba nasıl olsa gidiyor ver gazı dersen öyle atla devede değil tabi şehir içi 52 lştreyle 850km ye kadar düşüyor gittiği km.burda soğanlı suyu rampası var bilen bilir 3.4 vştes zorluyordu şimdi 5 net 6.vites bile gidebilirim diyor araba....bence yaotır aeaç kullanmaktan keyif alırsın fazla sıkıştırma bide yağ bakımını 15000 de yapıyorsan 10000 e çek daha verimli olur.ha birde aracında sport tuşun var mı yokmu bilmem ama yoksa bilgisayara bağlayıp sport özelliğini açtır.apedala takılan pedal chip,pedal comander gibi cihaz bağlamış gibi oluyor araban.TAVSİYEM HIÇ DÜŞÜNME YAPTIR MÜMKÜNSEDE REMAPS umarım yardımcı olmuşumdur.

myalcinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba kardeşim ,1 senelik deneyimi mi paylaşayım senle astea 1.3 cdti sahşbiyim ilk aldığımda arkadan bi poyraz essede yandaki palioyu sollayayım der gibi gidişi vardı.nçözümleri araştırmaya başladım önce arkadaşın linea 1.3 multijetinden çıkma race chip aldım 300tl ye arabanın gidişi tam istediğim randımanı alamasamda bir nebze arttı ayar vidaları var içinde ordan fazla açmamak kaydıyle ayarlayabilirsin fazlası motor aruza ışığı,neyse 2 ay kullandım sonra bizşm burda başkent oto var yüksel kardeşimin yanına uğradım daha önce clio 4 75beygir aracıma yaptırmıştım memnunda kalmıştım.astra mı götürdüm derdi mi anlattım ve remaps a bağlı olduğunu anlattı internetten mutlaka araştır turdan kamyona otobüsten minibüse astradan ferrariye kadar her aeaca uyum sağlayan yazılımları var.uzun lafun kısası benim araç 90 beygirden 110 beygire 200 tırjtanda 240 torka kadar çıktı şimdi dadından yenmiyor gidişi tabii normal kullanımda yakıt ufak bir nebze düşüyor araba nasıl olsa gidiyor ver gazı dersen öyle atla devede değil tabi şehir içi 52 lştreyle 850km ye kadar düşüyor gittiği km.burda soğanlı suyu rampası var bilen bilir 3.4 vştes zorluyordu şimdi 5 net 6.vites bile gidebilirim diyor araba....bence yaotır aeaç kullanmaktan keyif alırsın fazla sıkıştırma bide yağ bakımını 15000 de yapıyorsan 10000 e çek daha verimli olur.ha birde aracında sport tuşun var mı yokmu bilmem ama yoksa bilgisayara bağlayıp sport özelliğini açtır.apedala takılan pedal chip,pedal comander gibi cihaz bağlamış gibi oluyor araban.TAVSİYEM HIÇ DÜŞÜNME YAPTIR MÜMKÜNSEDE REMAPS umarım yardımcı olmuşumdur.
Teşekkürler bende yaptıracağım

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Dr.ecu ankarada bayisinde yaptırdım yılların tecrübesi dr.ecu müşterileri ile ilgili firma astra h sedan 2011 aracıma yaptırdım geçen sene 15 bin km oldu 125 hp 280 nm tork dumanlı yazılım yaptırdım aşırı bir duman atma yok sadece dip gazda çok aşırı duman var memnunum performans olarak çok iyi oldu
You tube da videolarım var 4.cü vites hızlanması ve 0-100 km hızlanması
225/45/17 inç jant-lastiklerle kullanıyorum
16 inç orjinal jantlarla daha seri aracım