astra j 2014 fiyat listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j 2014 fiyat listesi

Geçenlerde Toyota Türkiye Ceo'su Türkiyedeki 0 araç satışlarında %20 ile %30 arasında düşüş beklediklerini söylemişti, aynı şekilde Türkiye'de üretim yapan diğer markalarda bu seviyelerde daralma beklediklerini açıkladılar. Bu gün orta sınıf ve ekonomi amaçlı dizel bi araç 80.000 TL sınırına dayanmış hatta geçmiş banka faizlerinin ne seviyelere çıkacağı henüz belli değil, sonuçta almak isteyen gidip gene mutlaka alacaktır ama arabasını yenilemek isteyen bir çok insanda şimdi satmak yenire 1-2 sene daha kulanayım acele edip borca girmeyeyim mantığıyla olaya yaklaşıcaktır bence.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 101 hp bu ne ya opel motordan kısmışmı saçmalamışlar mı anlamadım

emrahEGE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halen bekliyoruz.. neyi bekliyorsak bu kadar.. orası ayrı konuda.. fiyat listesi yarın gelcekmıs.. Fiyatlar da arkadasların dedıgı gibi 69 bin olsun. olsa olsa. 70 bin. cosmo1,3.. tabı bunun yanında da bir (kampanyalı indirimfiyatı) gıbı bırsey ayarlarsa herzaman yaptıgı şey opelin. iyi olur..
2011 de cosmo fiyatı+nagi+sunroff 60 bin di. simdi.. 3 yılsonra 75 bin  15 bin.. fark.. 5 bin 5 bin zam yaptı desek hadi tamam olsun.. işin sıkıcı tarafı krom parcalar mı yenılıkleri.. koca ֜C YILDA.. dahaki daha aldı diyorsunuz..içinden... 14alkiss          şU opc lere de soyle bi 20,30 indirim yapsalar ne kıyak olurdu.. nerden alıştık şu astra ya bilmiyorumki..  special_Little_thongue_man  special_Partyman

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne olmuş araç fiyatları boyle? 2014 fiyat listesinde zam mı gelecek indirim mi anlamadım?

emrahEGE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halen bekliyoruz.. fiyatların açıklanmasını.. nerdeyse bu senenin ilk çeyreği biticek.. liste yok.. acaba bu başka ülkelerde de böylemi..  ne zor muş arkadaş  :mad: .. ki bize de 1,6 a doğru adım adım.. fiyat ise 68,72.. diye düşünüyor arkadaşlar.. ee 1,3 motor fiyatı düşer herhalde o zamann

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...