astra j cosmo fıyat nasıl?

tatum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...m-2011-model-astra-1.4-turbo-163032139/detay/

ark.lar gecen haftalrda astra h kasa araba almak ıcın konu acmıstım...sağolsun arkadaslar fıkır verdıler...

butceı bıraz arttırdım....ılandakı araba hakkında goruslerınız nedır acaba?..sadace sol kapı ve camurlukta yumruk kadar boya var dıyor...en son 46500 e bırakırım dıyor...fıyatkonusunda ne dersınız acaba?...

cosmo ıle sport modelı arasındakı farkları da kısaca bahsedersenız sevınrıım...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra hakkında çok yorum yapamam ama turbo kaç bin devirde geliyor acaba. Benim gibi 1250 devirde basmaya başlarsa gaza çok çok nazik davranmak gerekir yoksa anlık tüketim 30-40lt oluyor hemen ;)
Birde siyah araba iyi güzel ama insanı çok yoruyor.Bakımı,temizliği,çiziği çok belli etmesi falan iyice düşünmek gerekir. 4 sene siyah Corsa D kullandık :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
az daha ekle dızel al ankarada var bıtane beyaz 131282753 bıde kırmızı var jantları yeter 136410590 ılan noları

stigma4885

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat güzel

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Fiyat iyi gibi, yaklaşık 1,5 ay önce sport otomatik navigasyonlu 9000km de aracımı 48.250'ye almıştım. 2012 sonu, 2013 trafiğe çıkış makyajlı kasa idi. Almışken makyajlı kasa tavsiye ederim. AstraJ, yakıt dışında, beni mahçup etmedi. (Eski Astra H Easytronic, 1 litre daha az yakıyordu, bunu çok narin kullanmama rağmen)

Cosmo'da AFL, Ön park sensörleri, yarı deri koltuklar mevcut. Ben de alım aşamasında, parama göre, yarı makyajlı sport olacaktı, ya da makyajsız Cosmo...sport'u seçtim, bilmiyorum doğru mu ancak, alacağınız araba sizi tatmin edecektir.

Ben de siyah yerine farklı renk öneririm, kendi fikrim tabii,(siyah aracı olan arkadaşlar darılmasın :D) astra J'ye siyahdan daha fazla yakışan renkler var....