SATILDI Astra J Kasa Karter Koruma Muhafaza Sacı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chesteren

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Ürün halen hiç dokunulmamış şekilde duruyor. Fiyat olarak da 100 liraya indirdim.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı satışlar...Bence gayet uygun fiyat...İhtiyacı olan kaçırmasın derim...Nekadar işe yaradığını bu yaz yanlışlık orman patikasına girince anladım :) ...

tasarım

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Selamlar forumdaşlar,

Elimde fazladan bulunan Opel Astra J kasaya ait karter koruma muhafaza sacını satmak istiyorum, evde boşuna bekliyor çünkü. Ürün kargodan geldiği gibi ambalaja sarılı halde durmaktadır, hiç kullanılmamıştır ve açılmamıştır. Ürünün orijinal civataları içerisindedir, paketi eksiksizdir. 2010-2020 arası tüm J kasalara uygundur. Piyasadan oldukça uyguna veriyorum, maksat elimden çıksın. Elazığ içi elden teslim edebilirim, diğer şehirlere gönderimde kargo ücretini alıcı öder. Fiyat olarak da 110 lira düşünüyorum.

IMG_5764a64d76ca798a557c.jpg
IMG_5763334c6de5591cfe14.jpg
Hocam Elazığ’dan arıyorum 110TL
dediğiniz ürün hala elinizdeyse alabilirim

tasarım

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Ürün halen hiç dokunulmamış şekilde duruyor. Fiyat olarak da 100 liraya indirdim.
Hilton oteli vali Fahri Beyin oradayım ürünü alabilirim bugün
Selamlar forumdaşlar,

Elimde fazladan bulunan Opel Astra J kasaya ait karter koruma muhafaza sacını satmak istiyorum, evde boşuna bekliyor çünkü. Ürün kargodan geldiği gibi ambalaja sarılı halde durmaktadır, hiç kullanılmamıştır ve açılmamıştır. Ürünün orijinal civataları içerisindedir, paketi eksiksizdir. 2010-2020 arası tüm J kasalara uygundur. Piyasadan oldukça uyguna veriyorum, maksat elimden çıksın. Elazığ içi elden teslim edebilirim, diğer şehirlere gönderimde kargo ücretini alıcı öder. Fiyat olarak da 110 lira düşünüyorum.

Hocam fiyatını indirdiğiniz ürünü bugün alabilir miyim

tasarım

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Selamlar forumdaşlar,

Hilton oteli vali Fahri Beyin oradayım ürünü alabilirim bugün

Hocam fiyatını indirdiğiniz ürünü bugün alabilir miyim
Yarın sanayi kapalı ona göre cevap yazın lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...