Astra'ma Krom Aksesuar (Foto İçerir)

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra'ma Krom Aksesuar (Foto İçerir)

Astalavista link' Alıntı:
@gezegen Arkadaşım bende bu hopörlörü çerçevelerinden aldım bugün geldi ve yapıştıramadım. sanırım siz sorunu haletmişsiniz
hangi marka nasıl bir çift taraflı bant kullandınız. ve kağıt bantlar kaç gün kaldı üzerinde yazarsanız sevinirim.

Arkadaşım ben öyle markasız bir şeffaf yapışkan kullanmıştım. İlk yapıştırdığım zaman anında tuttular ve sağlam görünüyordu. Ama gel gör ki bir gün sonra açıldılar. Özellikle arkalar eğimli olduğu için tutmuyor. Sabah işe geldim arabayı park ettim iş çıkışı saat 12 de arabaya bindim ön taraf tamamen çıkmış yere düşmüştü. Görünüm çok güzel fakat tutmuyor melet. Ben satıcı ile irtibata da geçtim farklı bir yapışkan kullanın dedi ayrıca biraz para iadesi yapabilirim dedi. Ben de farklı yapıştırıcı ile denedim dedim. Ben zaten siparişe onay vermemiştim. Öyle kaldı işte.

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra'ma Krom Aksesuar (Foto İçerir)

gezegen link' Alıntı:
Arkadaşım ben öyle markasız bir şeffaf yapışkan kullanmıştım. İlk yapıştırdığım zaman anında tuttular ve sağlam görünüyordu. Ama gel gör ki bir gün sonra açıldılar. Özellikle arkalar eğimli olduğu için tutmuyor. Sabah işe geldim arabayı park ettim iş çıkışı saat 12 de arabaya bindim ön taraf tamamen çıkmış yere düşmüştü. Görünüm çok güzel fakat tutmuyor melet. Ben satıcı ile irtibata da geçtim farklı bir yapışkan kullanın dedi ayrıca biraz para iadesi yapabilirim dedi. Ben de farklı yapıştırıcı ile denedim dedim. Ben zaten siparişe onay vermemiştim. Öyle kaldı işte.
Hımmm anladım deseninize hevesimiz kursağımızda kaldı.
Cevap için çok teşekkür ederim.
Ben dün gece bu problem ile ilgili mesaj yazmıştım satıcıya biraz önce Aliexpress'e baktım cevap yazmış şöyle diyor.
Spaekar'în çevresini iyice temizleyin ve şaç kurutma makinası kullanarak 3M bantın viskositesini artırın böyle deneyin yapıştırın demiş.
sıcak bir havada böyle yapacam bir sonuç alırsam buradan size yazarım. Saygılarımla;