cdc 40 cd70 gid cid vs. vs..

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakınız tüm çeşitler.

diagnostics.org.uk-Displays.jpg

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Bakınız tüm çeşitler.

diagnostics.org.uk-Displays.jpg

bendeki bid ekranla gid ekranı değiştirmeye kalksam ne tür sorunlar yaşarım...veya uyum problemi yaşarmıyım

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende karar aldım...cdc 40 alcam...grundig bulmaya çalışıcam fakat hepsi blaupunkt grundig nasıl temın edebılrım?...

birde gid alıcam oda corsa ve meriva gidi olcak...astrada oluyor fakat sorun yasarım endişesi var

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cdc40 ve gid temin ettim...Türkiye'ye gelmesini bekliyorum...bana henuz ulaşmadıgı için satıcıkısının bana gmnderdıgı fotoyu eklıyorum(gid için)

konuları tam dolasmadım ama vectra b lerede sonradan yol bilgisayarı takılıyor...takılırken herhangi bi kablolama tesısat cekılıyor mu?
(örnek:cruise control için kimi arabalarda tesısat hazır ama kımısınde kablo tesısat cekılıyor ve aktıf hale getırılıyor)

corsa c lerde de kablo tesısat cekılıyor mu ?yoksa direk montaj mı yapılıyor...bılgısı olan veya tesısatı goruntulemk için programı olan varmı?ya da direk şimdiki bilgi ekranı soketını kullanacakmıyız

yardımcı olursanız sevınırım

Son düzenleme:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bılıyorum... blaupunkt temın ettım isterdım gurundig olsun ama bulamadım...yınede benım için sorun olusturmayacak...çünkü hep audio formatta dinliyorum ...bilgilendırmenız için tşkler