Corsa C Cruise control dirençleri

sselcuk

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar konuyu tekrar hortlatıyorum kusura bakmayın ancak yardıma ihtiyacım var. aracım essentia 1.3 dizel modeli fren ve debriyaj müşürleri var Erdo_çelik arkadaşın anlattığı gibi x45 soketinin 2. pininden direksiyona kadar kablo çektim, kol almak istemedim kendim devre hazırladım forumdaki resimler patlamış devreye ulaşamadığım için kendim bir devre kurdum. devreyi bağlamadan önce sanayide bilgisayarla hız sabitlemeyi açtırdım. devreyi direksiyon kumandalarına bağladım ancak hiç bir şekilde çalışmadı. kurduğum devreyi aşağıya bırakıyorum.

IMG_20210510_1727321dab16b90f08c7bc.jpg

opel2626

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Sayın Cihan Akdemir ilginize teşekkürler. Aracın Cruise özelliğini tech2 cihazı ile dün açtırmıştım bugün itibari ile devreyi Yaptım ve şuan Cruise sorunsuz Çalışıyor. Şuan delikli pertinaks üzerinde biraz amele işi oldu ama deneme Amaçlı olduğu için sorun etmiyorum güzel birşey yapacağız artık. Resimleri tamamlandığında vakit bulunca paylaşırım. Corsa D njoy modelindede Cruise bağlanabiliyor herkesin bilgisine.bana maliyeti, servise açtırma ücreti 10 tl(siftah parası yoksa öyle Ücret talepleri olmadı). Malzemelerde 1 tl tutmuyor gerisi elektronik bilgi ve becerinize kalıyor. Herkese kolay gelsin.
Merhaba devreyi nasil yaptiniz