Corsa d direksiyon

Muhammed12erduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracım Opel corsa d 2007 model. Bir süredir direksiyonu çevirirken hırıltılı bir ses geliyor özellikle sağa çevirirken. Son zamanlarda sağa dönüşlerde sertleşiyor ve direksiyon arızası ışığı yanıyor. Kontak kapatıp açınca düzeliyor. Bi kaç ustaya gösterdim herbiri farklı bir şey diyor. Sorun nedir sizce benzer bir sorun yaşayan var mı? Lütfen yardım edin. Kar yağmaya başladı araba sürmeye korkuyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Muhammet bey, sanki bana direksiyon pompası veya kutusu adı neyse artık o parçada bir sorun var gibi geliyor. Bu tezimi destekleyense arıza lambanızın yanması...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusunu pompayla beraber bakıma verin düzelir sağ tarafa kırarken kacırıyor olabilir onunda sebebi tam sağ yada tam sol yapar iseniz küt diye vurana kadar veyahut park ederken ani den bir sağa bir sola tam tur yaparsanız ve aracı stop ederken direksiyon düz değilde sağda solda kalırsa zamanla sizinki gibi arızalar veriyor kütükler mesela direksiyonu sağa cevirip stop ettiniz marş yapınca acı birden basınc veriyor ve zaman la kütükler deforma oluyor her zaman dikkat ederim

Muhammed12erduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamirat yapmıyor kimse direk değişim diyorlar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
O zaman mecbur kaldınız ama sökülen parçayı da oraya bırakmayın