Egzoz'dan hafif hırıltılı ses için son susturucu iptali ? Ne denli doğru bir uygulama olur ?

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet abiler yine ben , yine modifiye konusu... Gerçekten Bmw'den sonra Opel'e çok fazla ısınamam diyordum ama kendine kör düğüm ile bağladı namussuz 😅 😅
Gerçekten aracımdan çok ama çok memnunum ve beğenerek kullanıyorum , gencim tecrübesizim siz abilerim ile istişare ederek hareket etmeye gayret gösteriyorum çünkü gerçekten forum'da bilgili insanlar var...
- Aracım da hafif hırıltı istiyorum , hafif bir gürleme... Atmosferik cıvıc'ler bile 120BG araçla inletiyorlar ortalığı biz 140BG Turbolu araçlarımızı konuşturmayalım mı ?:D:D
- Arkadaşım da golf 6 var son susturucu iptal etmiş sesi iyi gibi bende öyle bir şey istiyorum önerileriniz nelerdir ?
- Bu işin masrafı nedir ?
- Artısı eksisi nedir ? Araca zararı var mıdır ?
- Bu konu hakkında atladığım , bilmem gereken bir şey var mıdır ?

Yorumlarınız çok değerli benim için , şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum 🙏🙏🙏🙏

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
sport kat kullanabilirsiniz susturucuları da spor olarak sıfırdan komple krom yaptır istersen hem araç daha iyi nefes verir öyle hondalar gidini ses var gidiş yok olmaz iptal etmek yerine hepsine baştan bir egzoz sistemi ve spora çevirirsen hem verim alırsın hem rölanti de alt devirlerde bağırmaz üst devirlerde güzel ses çok bağırmayan bir ses alırsın

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu söylediklerinizi nasıl yapacağım peki ? Hangi parçaları alacağım ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
iyi bir egzsoz bulmak lazım sistemi komple yeniden yapar zaten bu işide pek bilgim yok ama sanırım en iyisi adana

Sayykonett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben İstanbul içi düşünüyorum değerli yorumunuz için teşekkürler 🙏

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ankarada serhat inci var onunla bir iletişime geçin yardımcı olurlar opelciler hallederler