Hangi kiş lastiğini almaliyim ?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen, zaten bende UG7 diye gitmiştim ama 16" varmış en fazla UG7 de, Performance uygunmuş bize, bende onu aldım :rolleyes: ...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de opel 1,7 dti var. Ve tanesi 117 tl den micheline alpin almayı düşünüyodum ki :) pek de tavsiye eden yok. Üzerinde energy saver var ve çok memnunum. İkinci durum ebat 175 65 R14 bende aynı ebattan almayı düşünüyorum ama bu corsa c lerde 15 jant var o konuda bilgisi olan varsa bi aydınlatırsa iyi olur

bende michelin alpin var kış şartlarında pek deneme fırsatı bulamadım ama geçen hafta sonu karabükte mangal yapmak için karlı bir bölgeye gittik orda bir sıkıntı yaşamadım hatta 2 araç gittik diğer araç da normal lastiklrden vardı her rampada zar zor çıkarken rampalarda dur kalk yapmama rağmen sıktısız çıktı

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Good Year Neden Good Year Demek İstedimi Michelin'le Çukurlara Girince Anlarsınız ;)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi iki seçeneği siz yazmışsınız ztn. ama michelin Alpine A4 olmalı. ilk çıkan alpinlerden sonra üretim yeri değişince kalite düşüşü oldugu söyleniyordu, nitekim testler de aynı sonucu gösteriyordu; ama bu A4 ile tekrar kalite ve prestiji yakalamaya kararlılar anlaşılan. ama yine de denemediğim bir lastik. goodyear ug7+ ı gecen kışın başında aldım, bence şu an piyasadaki en iyi lastiklerden biri. kısacası ilk sırada ug7+, ikinci sırada A4 tavsiye ediyorum.

1- Goodyear UG7+
http://www.adac.de/infotestrat/test...5_65_R15_details.aspx?testId=78&recordId=1704

2- Michelin Alpine A4
http://www.adac.de/infotestrat/test...5_45_R17_details.aspx?testId=79&recordId=1719