izmir de opelim.net üyelerine özel pasta cila

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araç pasta cila ve korum işlemleri öncesi bilgilenmek amaçlı burayı inceleyebilirsiniz
1- Aramıza hoşgeldiniz,
2- Mesajlarınızın silinmemesi için öncelikle kendinizi üye arşivi kısmında tanıtmanız gerekir,
3- Firmanın fiyatları nasıldır?

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde olsam terettürsüz yaptırırdım ben k.mrş danım burda iii itekliolar 100 150 den aşagı yapan yok o dediklerinizi

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıda da yazdığımız gibi pasta cila yapacak olan kişi işi biliyor ancak davranışları pek hoş olmadığını gördük. Bu yüzden bu mekanı eledik. Ben de bu arada arabayı satıca konudan uzak kaldım. Ama bu konuyu kapatıp kampanya yapacak olan yeni bir yerde toplansak çok daha iyi olacağı düşüncesindeyim..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yukarıda da yazdığımız gibi pasta cila yapacak olan kişi işi biliyor ancak davranışları pek hoş olmadığını gördük. Bu yüzden bu mekanı eledik. Ben de bu arada arabayı satıca konudan uzak kaldım. Ama bu konuyu kapatıp kampanya yapacak olan yeni bir yerde toplansak çok daha iyi olacağı düşüncesindeyim..

evet yaa pasta cila yaptırmak istiyorum ben :) 12 Haziran ~ 20 Haziran arası izmirdeyim halledelim şu işi derim :)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta cilacılar nerdesiniz?:)))))) Ben birkaç yerle daha görüştüm. 3M ve Würth ürünlerini kullarak yapılırsa fiyatlar 100-150 arasında değişiyor. Bu işten daha iyi anlayan bir arkadaşla yarın akşam filan dolaşsak birkaç mekanı da karar versek. Murat Tezcan arkadaşım bu konuda çok bilgiliydi veya herhangi anlayan başka bir arkadaşla yarın veya çarşamba akşamı bi dolaşsak? Anlaşsak bir yerle ne dersiniz?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta cilacılar vazgeçmiş gibi görünüyor. Dün akşam evden tansaşa gideyim dedim. Bir de baktım ki Bir tabela 3M Wurth die. Manavkuyuda AYdemirler plaza ( Kırçiçeği ) nin hemen yanında. Adam daha dün açmış dükkanı. Açık konuştu. Abi sanayi işi istiyorsan 80 liraya olur dedi, ( Malzemeler dyo belco filan) ama kaliteli bişey istiosan WURTH 3M yaparım 140 lira olur dedi. Bikaç kişi gitsek aslında pazarlık şansımız olur. 100-120 lira gibi yaptırırız sanırım. Tek gidince pek inandırıcı olmuyor adam açısından. Benim ev oraya yürüme mesafesinde. İstediğinizde arayın gelirim hemen. ( akşam 18:00 dan sonra) serdar 05306055793