İzmir için özel servis tavsiye

gsalper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 K kasa opel astra 1.6 dizel otomatik dynamic model aracım var. aracımın garantisi yok izmirde güvenebileceğim, tavsiye edebileceğiniz özel servis varmıdır? çünkü herkez bu işin ehli olmuyor. ya kazıkçı ya fırsatçı oluyor ya da arabayı daha çok bozuyor. bakım, arıza vs için. şimdiden teşekkürler.

akyel_aytac

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ege güven oto var ben bir kere gittim çok ilgili idiler karabağlarda internetten bakarsanız adresleri var ustalar bilgili ve gördüğüm kadarıyla paracı değiller

arsenic2400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ,

Corsa C 1.0 Easytronic lpg li aracımda son dönemlerde enterasan bir sorun yaşıyorum .
Benzinde ve lpg de fark etmeden bazen sarı anahtar hatası yanıyor . Gaza istediğim kadar basayım rölanti den 1 ile 1,2 devir arasından yukarıya çıkamıyor .
Kontağı kapatığ açınca bazen düzelme oluyor bazen bir kaç defa kapatmak gerekiyor .
Seyir halindeyken bir sorun yokkende bir anda bu sorunu yapabiliyor .
Genelde benzinde kullanıyoruz aracı .

İzmir deyim ben . Perşembe günü tamirciye götüreceğim tekrar ancak ilk gittiğimde hatayı sildi tekrar olursa gel dedi çokta güven vermedi açıkçası .
Netten biraz araştırdım gaz pedalı komple değiştiren var beyin tamiri yapan var sensör değiştiren var.
Bu sorunu yaşamış yada önerisi yönlendirmesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum .

arsenic2400

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ,

Corsa C 1.0 Easytronic lpg li aracımda son dönemlerde enterasan bir sorun yaşıyorum .
Benzinde ve lpg de fark etmeden bazen sarı anahtar hatası yanıyor . Gaza istediğim kadar basayım rölanti den 1 ile 1,2 devir arasından yukarıya çıkamıyor .
Kontağı kapatığ açınca bazen düzelme oluyor bazen bir kaç defa kapatmak gerekiyor .
Seyir halindeyken bir sorun yokkende bir anda bu sorunu yapabiliyor .
Genelde benzinde kullanıyoruz aracı .

İzmir deyim ben . Perşembe günü tamirciye götüreceğim tekrar ancak ilk gittiğimde hatayı sildi tekrar olursa gel dedi çokta güven vermedi açıkçası .
Netten biraz araştırdım gaz pedalı komple değiştiren var beyin tamiri yapan var sensör değiştiren var.
Bu sorunu yaşamış yada önerisi yönlendirmesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum .
Sorunum çözüldü :
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum .
Sakın hemen beyin değiştirme pedal değiştirme yoluna gitmeyin servisler ustalar yanlış yönlendiriyor .
İnternetten bulduğum Boss-Tech Elektronik diye bir yer var ADNAN BEY beyinci Adnan diye tanınıyor o sağolsun basitçe çözdü .
Gaz kelebeğine giden soketleri kontrol edip bir revizyon yaptırdı personeline ve sorun düzeldi .
6. Sanayideki özel opel servisi ata sanayi deki özel opel servisi beyin arızalı değişecek demişti .
Çıkması bile 1200 liradan başlıyor .
Adnan usta sağolsun yarım saatlik bir çalışma ile çok cüzi bir işçilik ücreti ile çözdü sorunumu .
Beyin ve buna benzer elektronik sorunlarda gideceğim tek adres belli oldu
İnternetten konumuna bakabilirsiniz ben cumartesi gittim çayımı içene kadar sorunum çözüldü .

Kudretsen

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
IMG_20200505_221408d8921a4525b765f4.jpg

Güvenilir servistir. Yedek parça konusunda yan tarafta kendilerinin parçacısı ve arka sokakta a boya ve kaporta konularında dükkanları var yani kombin bir servis tavsiye ederim