Multimedia sorunum

EmreVp

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2 ay önce Astra J araç aldım resimlerdeki multimedya takılı markasını bulamadım. Araçta ne aux çalışıyo ne bluetooth bağlandıktan sonra ses geliyor. Nede navigasyon çalışıyor ne yapmam gerek veya bu işten anlayan bir oto elektronikçi varmı? Bikaç yere gittim biz bu tarz işlere bakmıyoruz falan diyolar. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

IMG_20201209_213301fd5d7a9ccba86072.jpg
IMG_20201209_213251774e700276c666ca.jpg

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Necvox gibi görünüyor...Genelde oto teypçiler servisine gidin diyorlar...Googledan servisin adresini bulabilirsin..Telefonlara pek cevap vermiyorlar...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cihazın üzerinde sd kart varmı ? Bu iş biraz sıkıntılı açıkcası, nasıl yapılacağını biliyoruz ancak telif haklarından dolayı dosya paylaşamıyoruz. SD kart yoksa bir sd kart alıp içine igo veya benzeri navigasyon programını satın alıp atmanız gerekiyor. Sonrasında navigasyon sorunsuz çalışacaktır.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam şimdi navigasyon olayı @Hasip beyin dediği gibi ücretli. Ama size nacizane tavsiyem ve BEDAVA süper bir uygulamadan bahsedeceğim. GPS üzerinden çalışıyor internet vs. cart curt hiç birşey gerekmez. Sanırım 1 adet harita hediye ediyor, ondada türkiyeyi seçip 1 defaya mahsus cihazınızı wifi ye bağlamanız gerekecektir. Yoksa navigasyon haritayı yüklemez
Aşağıdaki siteden android olan için indirin güle güle kullanın.

Bir diğer konu cihazın ayarlar kısmında fabrika ayarları olacaktır. Mühendislik menüsünü aktif edebilirseniz ordan sıfırlama yapın. Cihazda sorun yoksa düzeleceğini düşünüyorum.
burdada biri bu konuda anlatmış ben daha önce izlemiştim bir göz atmanızda fayda var

Şifreler genelde 8 8 8 8 ya da 0 0 0 0 olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam şimdi navigasyon olayı @Hasip beyin dediği gibi ücretli. Ama size nacizane tavsiyem ve BEDAVA süper bir uygulamadan bahsedeceğim. GPS üzerinden çalışıyor internet vs. cart curt hiç birşey gerekmez. Sanırım 1 adet harita hediye ediyor, ondada türkiyeyi seçip 1 defaya mahsus cihazınızı wifi ye bağlamanız gerekecektir. Yoksa navigasyon haritayı yüklemez
Aşağıdaki siteden android olan için indirin güle güle kullanın.

Bir diğer konu cihazın ayarlar kısmında fabrika ayarları olacaktır. Mühendislik menüsünü aktif edebilirseniz ordan sıfırlama yapın. Cihazda sorun yoksa düzeleceğini düşünüyorum.
burdada biri bu konuda anlatmış ben daha önce izlemiştim bir göz atmanızda fayda var

Şifreler genelde 8 8 8 8 ya da 0 0 0 0 olabilir.
Yorumlara bakılırsa pek işe yaramamış gibi ama deneyen varmı?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yorumlara bakılırsa pek işe yaramamış gibi ama deneyen varmı?
Cemil hocam şöyle ses arttı bende, benim menüyle onun anlattığı menü farklı kendimce bişeyler yaptım. Sonra baktım ses önceden daha az gidiyordu şuan biraz da iyileşme oldu

• Beğen
Tepkiler: Cemil