Nokian WR D4 ilk izlenim.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Herkese selamün aleyküm.
Kışlık lastikler için Nokian WR D4 lastik sipariş etmiştim elime ulaştı ve aracıma taktım.
İlk izlenimlerim şu yönde oldu bilmiyorum nasıl oluyor belki'de hiç alakası yok ama aracımda bobin arızası var nasipse çarşamba günü bakıma girecek araç 225 45 17 Hankook s1 evo2 lastikler araçta takılı iken her dip gaz yada az bişi hızlı gaza basınca araç tekliyordu... Taa ki nokianları takana kadar ne olduysa bu lastiklerden sonra araba teklememeye hatta sadece dip gazda çok az bir süre tekleyip araç yürümeye başladı.
Lastiğin AB etiketi ekte var. Ve aracın anormal derecede yumuşadığını hissettim oturduğum yerin yolları biraz patates tarlası gibi diğer 17 ler ile geçerken takır tukur geçiyordum şu anda ses bile girmiyor içeriye tabiki diyeceksiniz birisi 45 yanak birisi 65 yanak diye fakat şuda var daha evvel sürdüğüm araçlarda i10, Marea, Palio gibi araçlarımda kışlıklarım hep Conti idi ve kesinlikle nokian büyük fark koyuyor conti'ye ilk izlenimlerim bu kadar kullandıkça tecrübelerimi bu yazıda paylaşacağım esenlikle kalın.

Ekli dosyalar

• productDetail2.png
    productDetail2.png
    8 KB · Görüntüleme: 7
  • Beğen
Tepkiler: leventm