Opcom ile neler yapılabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Running day lightning mi neydi 5 versiyonu var ben versiyon 1 i sectim kontagi acinca parklari yakiyor mars yapinca kisa farlar yaniyor otomatik far bende olmadigi icin cok isime yarıyor :) sadece park yanan modu yok galiba ben bulamadim.
Peki diğer modlar ne ise yarıyor ben hiç denemedim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kendim girip kurcalamiyorum yapip onaylayan varsa onun yaptiklarini takip ediyorum :) . Teşekkürler
Bunu yapmazdan önce save dosyasını alın opcomla ters durumda eski kayıt dosyasını yüklersiniz çok çok

• Beğen
Tepkiler: NefesTR

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Peki diğer modlar ne ise yarıyor ben hiç denemedim
Bazisinda mars yapinca park i kapatip sadece kisa fari yakiyor
Bazisi kontakta direkt kisa fari yakiyor
Bir tek versiyon 3 u yaptigimda hocbir tepki vermedi neden bilmiyorum yabanci forumlarda da yazilmis versiyon 3 neden bos diye . YouTube de tamir eden adam diye bir kanal var ben o kanaldan izleyerek yaptim videoda butun versiyonlar hakkinda bilgi resmi koymustu bakarsaniz daha iyi anlarsiniz.

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yani koltuk oturan var ise emniyet kemeri ikaz ışığı yanıyor ve sesli ikaz var sesli ikazı açarsan yani kemeri takin uyarısı veriyor
Uyari vermesi icin koltuklarda agirlik sensoru olmasi gerekiyormus. Olup olmadigini nasil anlariz?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Uyari vermesi icin koltuklarda agirlik sensoru olmasi gerekiyormus. Olup olmadigini nasil anlariz?
uyarıyı aç dene koltuğa oturunca uyarı verirse vardır yoksa yoktur iptal edersin ama 8 hava yastığı olan araçlarda geliyor

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
valla bu o kısıma gör sonra solda görürsün oku ingilizce olarak yazıyor zaten save diye
Anladim teşekkürler

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çam tavan hariç diğer türlü bütün parçaları temin edip kodlayabilirsiniz opcom ile sonrasında koltuk doluluk uyari sesli ışıklı ikaz el freni çekik unutunca uyarı sesi hıza bağlı aşırı hız uyarı sesi hıza duyarlı kapı kilidi pakete göre bu çok nadir oluyor cdl yani içeriden kapıların açılmaması filan genelde eski modellerde oluyor aklıma gelen bu şimdilik
Bir de el freni cekik unutunca uyari sesini nasil aktif edebilirim video konu vs var mıdır? Google da aradim ama bulamadim. Güzel bir ozellige benziyor.