Opel Astra J 2020 Sedan 1.4 T Edition Plus Yapılan Düzenlemeler

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, arkadaşlar forumlarda ve bazı uygulama yapılmış araçları takip ederek aracımda bir takım değişiklikler yaptım. Bunlar benim gibi arayış ve yaptırmak isteyenlere fikir olmasını isterim.
Bodykit - Marşpiyel - Difüzör -Spoiler -
Bunun yanı sıra;
Egzos (Çıkışı yok görüntü amaçlı)
Ayna Kapağı Boyandı
Ön Astra logo ve Panjur boyandı
Isı kontrollü cam filmi takıldı
Direksiyon deri dikme işlemi yapıldı
Xenon Led farlar
uzun - kısa - sisler - yan sinyaller ve tampon sinyalleri hepsi değişti
Sellektör Modül takıldı
Amerikan Park modül takıldı
Geri görüş kamerası(Plaka Aydınlatmalı model takıldı)
Park Sensörü ( orijinal bayide yapıldı)
Tesla Ekran takıldı
Arka kapılara Hoparlör takıldı.
Maliyet açısından baya bir maliyetli oldu ama
İstediğim gibi yaptırdım.
Şimdi ki düşüncem Jantları boyamak olacak bunun, dışında da zaten yaptıracağım birşey kalmadı. Bazı şeyleri keyfi keder yaptırdım, ama özelikle işi bilen ve aracı tanıyan kişileri tercih ettiğim için şuan gerideysen memnunun.

22501C58-5250-4F52-9938-E64333B80A2Fd9455ef1848f6326.jpg
8447BA80-DB4E-4F6E-A975-1D07223492AE4e197336826c5b5a.jpg
619F669A-CA2E-4145-930A-2F680F22DCD867840a600fe7f5de.jpg
CF5BF1C8-2613-473A-9F4C-AF8B5C7A29C443dc82b36ee69c40.jpg
983ED6F2-7123-4F2B-A3B6-ED09254027E9a320a0c4641047b0.jpg
A28634DA-4B87-43E6-BE4C-7A4F33A566E741a1719fc647dc9f.jpg

Son düzenleme:

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Maşallah Okan hocam, eklentiler gayet şık olmuş.. Jant boyamaya bence gerek yok, ayna kapaklarıyla uyum sağlamış bence; bir de arka tarafta plaka aydınlatmaları ile geri vites aydınlatmasını da led yaptınız mı benim gözümde araç üzerinde yapılması gereken bir iş kalmıyor tadından yenmez.. Kısmetse ben de seneye bahar dönemi Mokka X'e girişmeyi planlıyorum ufak ve tamamen orijinal eklentilerle Black Edition'a çevirme niyetim var :)

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maşallah Okan hocam, eklentiler gayet şık olmuş.. Jant boyamaya bence gerek yok, ayna kapaklarıyla uyum sağlamış bence; bir de arka tarafta plaka aydınlatmaları ile geri vites aydınlatmasını da led yaptınız mı benim gözümde araç üzerinde yapılması gereken bir iş kalmıyor tadından yenmez.. Kısmetse ben de seneye bahar dönemi Mokka X'e girişmeyi planlıyorum ufak ve tamamen orijinal eklentilerle Black Edition'a çevirme niyetim var :)
O dediğini düşündüm ama arıza lambası yakıyor, yakmayanı bulamadık o yüzden değiştiremedim. Yorumun için teşekkür ederim. Ayrıca Allah gönlüne göre versin inşallah işini hakkıyla yapan adamlar olunca keyif alıyorsunuz ama sorun çıkınca yaptıracak keyif kalmıyor çok şükür sorunsuz hallettik 😀

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba, arkadaşlar forumlarda ve bazı uygulama yapılmış araçları takip ederek aracımda bir takım değişiklikler yaptım. Bunlar benim gibi arayış ve yaptırmak isteyenlere fikir olmasını isterim.
Bodykit - Marşpiyel - Difüzör -Spoiler -
Bunun yanı sıra;
Egzos (Çıkışı yok görüntü amaçlı)
Ayna Kapağı Boyandı
Ön Astra logo ve Panjur boyandı
Isı kontrollü cam filmi takıldı
Direksiyon deri dikme işlemi yapıldı
Xenon Led farlar
uzun - kısa - sisler - yan sinyaller ve tampon sinyalleri hepsi değişti
Sellektör Modül takıldı
Amerikan Park modül takıldı
Geri görüş kamerası(Plaka Aydınlatmalı model takıldı)
Park Sensörü ( orijinal bayide yapıldı)
Tesla Ekran takıldı
Arka kapılara Hoparlör takıldı.
Maliyet açısından baya bir maliyetli oldu ama
İstediğim gibi yaptırdım.
Şimdi ki düşüncem Jantları boyamak olacak bunun, dışında da zaten yaptıracağım birşey kalmadı. Bazı şeyleri keyfi keder yaptırdım, ama özelikle işi bilen ve aracı tanıyan kişileri tercih ettiğim için şuan gerideysen memnunun.

22501C58-5250-4F52-9938-E64333B80A2Fd9455ef1848f6326.jpg
8447BA80-DB4E-4F6E-A975-1D07223492AE4e197336826c5b5a.jpg
619F669A-CA2E-4145-930A-2F680F22DCD867840a600fe7f5de.jpg
CF5BF1C8-2613-473A-9F4C-AF8B5C7A29C443dc82b36ee69c40.jpg
983ED6F2-7123-4F2B-A3B6-ED09254027E9a320a0c4641047b0.jpg
A28634DA-4B87-43E6-BE4C-7A4F33A566E741a1719fc647dc9f.jpg

Maşallah hocam çok güzel olmuş ve siyah ağırlığını göstermiş, kendi aracım gibi beğendim valla Hayırlı olsun. Jant konusunda imkan varsa değiştirin derim, (insignia jantı takanlar var orjinal siyah olandan sedan araca başka bir hava katıyor) imkan yoksa bu jantı boyamayın bence böyle güzel, isterseniz en koyu siyah cam filmi ile yalandan kaplayıp deneyin bir tanesi aracın üstünde pek hoş durmuyor siyah hali ama bu benim fikrim yinede siz bilirsiniz.

Bende bodykit yaptırdım da kendi aracımda ön tampon ekini hiç beğenmedim ve zaten ortadan çatladı kasmaktan, yaptırdığım yerde astra j’lere bu oluyor dediler öyle kaldı.

Sizin ön tampon eki HB kasaya oluyor mu ve tek parça halinde mi acaba bilginiz var mı? istediğim oydu açıkçası ama burada yapamadılar. Oluyorsa İstanbul’a gelip yaptırabilirim o derece canımı sıkıyor 😅

amerikan park modulü elektrik tesishatına zarar verir diye yaptırmadım. (Siz montaj kısmında dikkat ettiniz mi?)

Benimde iki eksiğim kaldı, jant ve birde Astra J stickerım yok 😏
wv’ci kardeşlerim sürekli uyarıyor stickerın nerede diye genelde geride kaldıkları için dikkatlerini çekiyor sanırım. 🤪😂😅

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maşallah hocam çok güzel olmuş ve siyah ağırlığını göstermiş, kendi aracım gibi beğendim valla Hayırlı olsun. Jant konusunda imkan varsa değiştirin derim, (insignia jantı takanlar var orjinal siyah olandan sedan araca başka bir hava katıyor) imkan yoksa bu jantı boyamayın bence böyle güzel, isterseniz en koyu siyah cam filmi ile yalandan kaplayıp deneyin bir tanesi aracın üstünde pek hoş durmuyor siyah hali ama bu benim fikrim yinede siz bilirsiniz.

Bende bodykit yaptırdım da kendi aracımda ön tampon ekini hiç beğenmedim ve zaten ortadan çatladı kasmaktan, yaptırdığım yerde astra j’lere bu oluyor dediler öyle kaldı.

Sizin ön tampon eki HB kasaya oluyor mu ve tek parça halinde mi acaba bilginiz var mı? istediğim oydu açıkçası ama burada yapamadılar. Oluyorsa İstanbul’a gelip yaptırabilirim o derece canımı sıkıyor 😅

amerikan park modulü elektrik tesishatına zarar verir diye yaptırmadım. (Siz montaj kısmında dikkat ettiniz mi?)

Benimde iki eksiğim kaldı, jant ve birde Astra J stickerım yok 😏
wv’ci kardeşlerim sürekli uyarıyor stickerın nerede diye genelde geride kaldıkları için dikkatlerini çekiyor sanırım. 🤪😂😅
Merhaba öncelikle teşekkür ederim, yorumun ve değerlendirmelerin için. jantları boyatırsam füme rengi yaptırmak istiyordum ama senin gibi bir kaç arkadaşımda değerlendirme yaptı açıkcası bende vazgeçtim gibi.

Ön Tampon eki tek parça halinde,montajını yaptı, HB kasalara uygun. orjinal boyalı istersen iletişime geçip şoför kapısının ordan boya kodunu onlara atıp istediğin ek tamponu yaptırabilirsin.

Amerikan park modülünde bir sıkıntı görmedim, Ayrıca sellektör modülüde taktırdım en güzel zevk aldığım konu bu, zaten bildiğiniz gibi :LOL: bizim araçlarda çok yavaş sellektör atıyor ama bu modülle çok iyi oldu diyebilirim. Genel anlamda işini güzel yapan bir adam o yüzden irtibat için özelden istersen bilgilerini verebilirim.
Stiker için İstanbulda olsaydın ulaştırabilirdik, burdaki Astra J Team'in stikerları falan bu arkadaşda da var.

• Beğen
Tepkiler: Ens4181

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maşallah çok güzel olmuş hayırlı olsun kardeşim...Keyfini çıkarman dileğiyle... :)

• Beğen

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhaba öncelikle teşekkür ederim, yorumun ve değerlendirmelerin için. jantları boyatırsam füme rengi yaptırmak istiyordum ama senin gibi bir kaç arkadaşımda değerlendirme yaptı açıkcası bende vazgeçtim gibi.

Ön Tampon eki tek parça halinde,montajını yaptı, HB kasalara uygun. orjinal boyalı istersen iletişime geçip şoför kapısının ordan boya kodunu onlara atıp istediğin ek tamponu yaptırabilirsin.

Amerikan park modülünde bir sıkıntı görmedim, Ayrıca sellektör modülüde taktırdım en güzel zevk aldığım konu bu, zaten bildiğiniz gibi :LOL: bizim araçlarda çok yavaş sellektör atıyor ama bu modülle çok iyi oldu diyebilirim. Genel anlamda işini güzel yapan bir adam o yüzden irtibat için özelden istersen bilgilerini verebilirim.
Stiker için İstanbulda olsaydın ulaştırabilirdik, burdaki Astra J Team'in stikerları falan bu arkadaşda da var.
Aksesuar da sınır yok başladımı duramıyor insan, siz aynalara nikalajda kaplatırsınız yakında jantlar orjinal kalır, öyle hissettim. 😂😂
İleştim kurabilirim ustanız ile fiyatlarda anlaşırsam çıkar gelirim, yeterki işçiliği iyi olsun.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynaları Griye boyattım onlarda daha değişiklik yaptırmam artık. :) . İşçiliği güzel aklında soru işareti olmasın, geleceğine değer yani. Zaten dediğin gibi başladımı bitiremiyorsun ama önemli olan işçiliği iyi biryere yaptırıp başını ağrıtmıyorsa onuda yap bunuda yap bir baktık bu hale getirdik durum bu :LOL:

• Beğen
Tepkiler: Ens4181

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız gule gule kullan kardeşim. Tabiri caizse yılan gibi olmuş.

Fotolarda yıkama sonucu oluşan cizikler belli malesef. Ama olsun düzeltilebilecek seylere çok kafa yormamak gerek.

Birde arkaya hoparlör baglattım dedin. Tesisat varmiydi yoksa yeniden önden mi çekildi.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız gule gule kullan kardeşim. Tabiri caizse yılan gibi olmuş.

Fotolarda yıkama sonucu oluşan cizikler belli malesef. Ama olsun düzeltilebilecek seylere çok kafa yormamak gerek.

Birde arkaya hoparlör baglattım dedin. Tesisat varmiydi yoksa yeniden önden mi çekildi.
Teşekkür ederim 🙏
Evet yarın sabah bir abimizin tavsiyesi biryer var bırakıcam akşama kadar bitirecekler, daha da arabayı zorda kalmadıkça başka yere yıkatmam ders oldu.

Arka kısımda 2020 kasalarda olmadığını biliyordum malesef kardeşim tesisatta yok, direk Tesla Ekranın Çıkışından bağlattım orijinal kapı arasındaki kablolardan geçirdi
Öyle sallama kablo işini sevmiyorum sağolsun yapan arkadaş ta baya titiz tertemiz yaptı dışarda kalan herhangi bir kablo yok

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35