Opel Astra J Opcom

Arvintery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra J aracımda OPCOM cihazı ile özelliklerini açmak istiyorum şuan göstergedeki ekranları açtım ama bu arabanın başka yapılacak hiçbir şeyi yok mu ?
Bir başka sorum da Pro Opel diye bir dükkanda İnsignia da plaka lambasını led yapınca yanan arıza lambasını beyinden kapattıklarını yazmışlar acaba opcom ile Astra J aracımda böyle bir şey yapmam mümkün mü şuan dekoder var ama arada yine de arıza veriyor.

Arvintery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opcomdan iyi anlayan abilerim bi yardım etse de şu Astra J de Opcom ile ne yapılıp ne yapılmadığının hepsini ortaya döksek ne güzel olur :):)

Kiadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba bu OPCOM ile astra j sport un orjinal ark park sensörünü göstergede görebiliyor muyuz? cosmo da olduğu gibi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
istediğin herşeyi opcom ile yükleyebilirsin esp afl bluetooth aklına ne gelirse ama tek şart komple malzemeleri toplayıp aktive edebilirsin sonrasında aracın sa el frenini çelik unutursan uyarı gelir sonra belirli hızlarda uyarı otomatik kapı kilitleme dds yani pasif lastik basınç açılabilir bir kaç şey daha var sa unuttum şuan

• Beğen
Tepkiler: Tatanga

Arvintery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Astra H de daha çok özellik var gibi aracım Astra J hiçbir şeye eriştirmiyor veya aktif edemiyorum sebebi nedir acaba opcom J kasada işlevsiz mi acaba

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
opcom her modele uygun sadece üretim yılları farklılık gösterir üstadım şimdi özellik araçların paketlerine göre farklılık gösterir bunları aracın örnek body beynine girersiniz ve oradan güvenlik kodu sonrasında program variant var oraya tıklayın ve aracınızda olan özellikle pasif konumdadır siz onları aktive edip deneyin yanlız öncesin de resmini çekin ki hangi özellik açık kapalı belli olsun
ışık tonlarına kadar ayarlanıyor daha canlı yakabilirsiniz yada daha pasif ama şimdi hangi özellik nereden açılıyor aklımda değil araca bağlayıp bakılması gerekli tek tek

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
özellik açmayı da program variant dan yaparsınız

Arvintery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dediğinizi Opcom un Astra J için olan yerinde bulamıyorum Astra H de var ama Astra J de güvenlik kodunu girdiğimde sadece anahtar kodlama yerine atıyor kaç gündür uğraşıyorum artık kafayı yemek üzereyim sadece yol bilgisayar ekranlarını açabildim başka hiçbir verisine erişemedim arabanın Acaba diyorum aracım 2015 model VAUXCOM ile bağlanıyor clone opcom cihazı kullandığım için o da 2014 e kadar destek veriyor görünüyor ama aracın tüm bilgilerine giriyor 2015 olduğu için mi ana özelliklere müdahale edemiyorum acaba ?

Arvintery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela hocam Astra J en dolularında anahtardan kilit açıldığında farlar yanıyor ama benim aracımda öyle bir şey yok acaba opcom ile bi yerden açılabilir bir özellik mi araçta fallow me home var ama bu dediğim yok. Elektrikli ayna mevcut diğer araçlarda geri vitese takınca sağ ayna aşağı iniyor bende yok bu özellik açılır mı ?
Aracımın sadece bu resimdeki yerin özelliklerini açabildim başka hiçbir işime yaramadı opcom araca donanım da eklemek istiyorum ama ne ekleyebileceğime bakmak için özelliği açmam gerek ona bile bakamıyorum.

maxresdefault.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
önemli olan o yıl aracın yılına göre olmalıydı ve türkçe olmamalı ingilizce olmalı aracınızdaki özelliklere göre opcomla bağlanınca hangi özellikler var ise pasif duruyor özellik yoksa o ozellik butonu pasif oluyor ve özellik acar kaç adet beyin var ise tek tek bağlanıp bakılıyor rec uec gibi giriliyor oradan bakılıyor