opel vectra b kullanım kılavuzu TALEP

eski kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar genel olarak vectra b nin kullanimi ile ilgili özet biraz bilgi varsa bana atarmisiniz.yol bilgisayari,abs,tc,eco,dijital klima kullanimi ve fm radyo frakansini yol bilgisayarinda nasil görebilirim .not:eek:rj.teyb

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki yazdim ama yine yazayim allah bin kere razi olsún cok tesekkür ler emegi gecenlere kk dan bilmedigim bir sürü sey ögrendim

Mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra comfort 16

Öncelikle böyle bir fanın olması gerçekten beni çok memlun eti sanırım tüm opel kulanıcılaarı için öyledir BEN OPEL VECTRA B COMFORT 2001 MODEL ALDIM ŞİMDİ BUNUN YOL BİLGİSAYARI HAKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEDİM EKRANDA SADECE TARİH SAAT DERECE VAR SADECE BUNLARMI MEVCUT YOKSA BAŞKA GÖSTERGELERDE VARMI SİLECEK KOLUNDA DÜGMELER FLN VAR DİYE OKUDUM BURDA AMA BAKTIM DÜGME FLN YOK SADECE İKİTANE DÜGME VAR ONLARDA SAAT TARİH LÜTFEN BAŞKA ÖZELİKLERİDE VARSA BİLGİLENDİRİSENİZ ÇOK SEVİNİRM BENZİN KAÇ KM FLN GİDER VS VS BAŞKA ÖZELİGİ VARSA LÜTFEN BİLGİLENDİRİN SİLECEK KOLUNDA HİÇBİR DÜGME YOK şimdiden teşkler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İsteyen arkadaşlara Vectra B1 modelinin kitapcığını WhatsApp dan yollayabilirim.

YILDIRIM__75

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
B1 b2 fark ediyormu kitapcikta ?