opel vectra c ön sol aks bilyası değişti abs lambası yanmaya başladı

lake77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle meraba ankarada yaşıyorum.Memleketten 2005 model vectrac 1.9 cdti aracı yeni aldım.Araçta ciddi anlamda çok ses vardı.Sol ön porya bilyasının değişmesi gerektiği söylendi.Usta sağolsun yenisini taktı çıkanıda gösterdi gerçekten bozulmuş.Fakat 1 km gitmeden abs lambası yandı.Geriye döndüm arızaya baktılar takılan bilyadan olduğunu söylediler.acil işimin ve ustanın yoğunluğundan dolayı.pazartesi tekrar gidecem garantiden değiştirecekler.Bu abs lambasının yanması normalmidir sonuçta takılan sıfır orjinal malzeme.Opele ilk defa biniyorum bilgi verirseniz sevinirim

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ABS sensörü porya üzerinde, Sokettede bi sıkıntı olabilir. Sıkıntı yapmayın porya değişince muhtemelen düzelir.

lake77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlarda abs lambasının bir süre yanmasının normal olduğunu söylüyor.Bir süre sonra söner diyorlar ama tedirginim.Abs ilk çalıştırıp hareket etmede kafasına göre az bir frende devreye girip çıkıyor.Pazartesiyi 4 gözle bekliyorum bakalım usta ne yapacak

lake77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şükür usta taktığı rulmanı değiştirdi arıza düzeldi. Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar