Opelciler yardim

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sag farimin içi buharlaniyor bunu nasil giderebilirim bi uygulama varmi acaba yardimlarinizi bekliyorum önceden keserme vardi formumuzda bi uygulama vardi onu yaptim ondna sonra içi buharlaniyor(belkide kesermeden dolayi farketmemeiş olabilirim) su geçiyor özellikle yikamadan çiktiktan sonra VARMI BİR UYGULAMA YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
buyuk ihtimalle ek yerinde açılma vardır farı söküp içini iyice kuruttuktan sonra ön plastiğin zeminle birleştiği yere şeffaf silikon surup 3-4 saat kurumasını beklemelisin eğer ön plastik camında çatlak falan yoksa dediğim gibidir..

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çatlak falan yok sadece haftada bir oo yikamaciya gidiyorum ordan çiktiktan sonra oluyor genelde petroledi yikamaya girmem hiç fotografta eklim barii

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
çatlak falan yok sadece haftada bir oo yikamaciya gidiyorum ordan çiktiktan sonra oluyor genelde petroledi yikamaya girmem hiç fotografta eklim barii
o zaman zeminle ön kapağın birleştiği noktada sorun var kardeşim

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakamoz0072.jpg

İLKER KARDEŞ BAK FOTOSUNU KOYUYORUM DEDİGİN GİBİDİR HERHALDE BU ARADA İLGİLENDİGİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
yakamoz0072.jpg

İLKER KARDEŞ BAK FOTOSUNU KOYUYORUM DEDİGİN GİBİDİR HERHALDE BU ARADA İLGİLENDİGİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
rica ederim ne demek benim mahalleden arkadaştada aynısı olmuştu ne hikmetse sağ fardı sana izah ettiğim gibi yaptı duzeldi zaten kaputu ac farı cevreleyen siyah bi lastik far onu sök belli eder sorunun nerede olduğunu

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ok kardeş hafta sonu ilk işim o olcak sonrada kolcak aldim geçmeli onu takicam sonra kaput amortisörümüz gelirse onu takicazz İŞALLAH