Photon Milestone H7 12000 Lumens Kaizen Edition Led Xenon +4 Plus Yorum...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkdaşlar...Aracımın ışıkları sarı ve biraz düşük....Bu yüzden başlıktaki ürünü almak istiyorum + olarak uzunlar içinde Photon zero h1 led xeonon Headlight almak istiyorum...Deneyen veya duyan varmı arkadaşlar ?Bu ürünler veya farklı ürünler hakkında Yorum ve önerilerinizi alabilirmiyim..?
Linkler :
Kısalar H7 : https://www.photononline.net/urun/photon-milestone-h7
Uzunlar H1 : https://www.photononline.net/urun/photon-zero-h1-led-xenon-headlight

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Far içine sığacak mı onu kontrol etmekte fayda var genelde fanlılar bazı araçlara sığmayabiliyor. Ben led ampul kullanıyorum canbuslı diye geçiyor fakat yine de opcomda hata veriyor araçta gözükmesede

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Far içine sığacak mı onu kontrol etmekte fayda var genelde fanlılar bazı araçlara sığmayabiliyor. Ben led ampul kullanıyorum canbuslı diye geçiyor fakat yine de opcomda hata veriyor araçta gözükmesede
Far içine sığıyor...Aynı marka bir alt modelinin Youtube videolarını izledim... Geliştirilmiş canbus ve yorumlarda(Astra K)hata kodu vermedigi belirtilmiş...P tesi günü siparişini verip montajını yapıcam...Montaj videosunu ileriki günlerde hata verip vermediğini ve performansını paylaşırım...

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Murat

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Far içine sığıyor...Aynı marka bir alt modelinin Youtube videolarını izledim... Geliştirilmiş canbus ve yorumlarda(Astra K)hata kodu vermedigi belirtilmiş...P tesi günü siparişini verip montajını yapıcam...Montaj videosunu ileriki günlerde hata verip vermediğini ve performansını paylaşırım...
Benim corsa dnin farda farı kesmek gerekiyor fanlı için. kullandıklarımı yenilemem gerekiyor. Ampuller iyiyse bende alırım

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Siparişini verdim sanırım Salı günü gelecekmiş...Uygun bir zamanda montajını yaparım...Kayıt yapacak birini bulabilirsem videosunuda paylaşırım :)...Taktıktan sonra izlenim ve görüşlerimi paylaşırım...Bu arada sabah baktım bizim farların bulunduğu bölüm üstten kapaklı kapağı açtım baktım oldukça geniş bir boşluk var...Bu yüzden sığmama gibi bir durum yok sanırım...

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Siparişini verdim sanırım Salı günü gelecekmiş...Uygun bir zamanda montajını yaparım...Kayıt yapacak birini bulabilirsem videosunuda paylaşırım :)...Taktıktan sonra izlenim ve görüşlerimi paylaşırım...Bu arada sabah baktım bizim farların bulunduğu bölüm üstten kapaklı kapağı açtım baktım oldukça geniş bir boşluk var...Bu yüzden sığmama gibi bir durum yok sanırım...
İnş sığar benim corsa kısalarda ayı o şekilde ama ampulü kapağın ortası yerine üste doğru konumlandırmışlar. Uzunlardada te sıkıntı yuvarlak kapak kısa kalıyor. Ben 2018 yılında nasıl olsa eski sıfırıda ucuz diye kestim hata ettim :ROFLMAO:

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu videoda Photon H7 mileston serisinden Mono modelinin montajı sorunsuz yapılıyor...Yani aynı serinin daha geliştirilmiş modelini Edition serisini sipariş ettim...Bu Edition serisinden problemler çözülmüş Opel astra K için...Opel Corsa farklı demekki..Uzunları şimdilik iptal ettim..Sadece kısaları takıcam....

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, ben bunu opel astra varken taktırmıştım. Orjinal yerine uyumlu, hatta amatörlüğüme gelip Space marka almıştım büyük gelmişti, aliexpresten kapamak mapak baya uğraşmıştım. Daha sonra memnun kalmadım, bunun performansı efsane, tavsiye ederim.

• Beğen