Photon Ultimate H7 vs Philips Ultinon Essential h7

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
merhabalar astra j sedan aracımıza led ampul almayı planlıyorum ama bu ürün arasında kaldım ürünlerden beklediğim ufuk çizgisi net olsun karşıdan geliceklerin gözünü almadan iyi aydınlatsın şuanlık uzunlaramı kısalara mı taksak bilemiyorum o konu daha tam belli değil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Photon Ultimate Kullanıyorum...Montajını vs kendim yaptım..Gayet memnunum...Kısalardan şuana kadar karşı taraftan gelenlerden sellektör uyarısı almadığıma göre rahatsız etmediğini düşünüyorum...Aynı zamanda h1 uzunlarıda aldıım...İkisindende şuana kadar memnunum....

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Photon Ultimate Kullanıyorum...Montajını vs kendim yaptım..Gayet memnunum...Kısalardan şuana kadar karşı taraftan gelenlerden sellektör uyarısı almadığıma göre rahatsız etmediğini düşünüyorum...Aynı zamanda h1 uzunlarıda aldıım...İkisindende şuana kadar memnunum....
farınız merceklimi ve far çizgisi halojene göre nasıl daha iyi mi yoksa daha mı kötü aynı mı

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mercekli far...Far ufuk çizgisi Halojene göre çok daha iyi...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Photon Milestone tavsiye ederim.
Mono da kullandım önceki Clio 4 aracımda. Fakat üst segment CSP teknolojisi bambaşka seviye de.
Civic'de Milestone keyifle kullanıyorum.

Aracıma ait görsel denemeleri de paylaşayım.

Kısa huzmeli Milestone ;

Uzun huzmeli Mono ;

Başka bir örnek aynı yerde Vectra B aracımıza uyguladığımız Photon Extremevision Halojen ampul sonuçları..

Kısa huzmeli Extremevision ;

Uzun huzme fabrikasyon Philips ;

Daha fazla beklenti içindeydim halogen yanıltmadı ve beklentimi karşılamadı. Aracı satma durumum var vazgeçersem yurtdışından Hella'nın 3000 kelvin CSP LED ampullerinden getirteceğim.

Son düzenleme: