Piano Black Fikir

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın ön göğüsteki gri çerçeveyi, ön sağ sol klima menfezlerinin gri çerçevelerini, kapılardaki tutma kollarındaki gri olan yerleri komple piyano black yapmak istiyorum,uzun süredir bunu istiyorum ama nasıl yapılacağı konusunda kafam çok karıştı, boyatayım diyorum ama nasıl ve nerede ? kaliteli işçilikle yapabilirlermi berbat etmesinler geri dönüşüde yok diye ürküyorum, bir ara folyo kaplatayım dedim kalkar ayrıca güzel olmaz diyenler oldu, lütfen bu konuda fikirlerinizi paylaşın önerisi olan yokmu..?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bu parçaların orjinalleri varsa onları temin edip değiştirmek daha mantıklı yoksa geri dönüşü olmaz bu işin. En kötü ihtimalle 2. el satanlardan temin edip o parçalar üzerinde deneme yapılabilir.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Folya kaplama olursa iyi olur bence.Ben sadece kapı kollarını kaplamayı düşünüyorum.

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Folya kaplama olursa iyi olur bence.Ben sadece kapı kollarını kaplamayı düşünüyorum.
ama folyoda sıcak havalarda kalkar diyorlar,ayrıca kıvrımlar köşeler vs. genelde belli oluyor folyo olduğu o zamanda çok kalitesiz görünüyor.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
ama folyoda sıcak havalarda kalkar diyorlar,ayrıca kıvrımlar köşeler vs. genelde belli oluyor folyo olduğu o zamanda çok kalitesiz görünüyor.

Aynen hocam söylediğiniz gibi folyo kaplamalar köşelerden kalkıyor veya hava alıyor şık durmuyor öyle olunca.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Folyo ileride belki kalkar ama en azından geri dönüşü var...Aracı satarkende sorun yaşamazsın...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İyi bir kaportacı bence halledecektir. Park sensörü de plastik, gayet güzel boyandı benim oark sensörlerim.

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bu durumda iki seçenek kalıyor geriye ya hasip arkadaşın dediği gibi çıkma çerçeve bulup onu boyatarak sonuca göre hareket edicem,yada riskalıp kendi çerçevemi boyatıcam.

KAPTAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Folyo kaplama elin çok temas ettiği yerlerde sağlıklı olmaz soktuğunda o yapışkanı temizlemesi var birde

KAPTAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca yasadiginiz ilde varsa baskı kaplama yaptırabilirsiniz gayet dayanıklı istediğiniz desen ve modelde de yaparlar