Rötuş Kalemi Tavsiyesi (Kare Beyaz Renk İçin)

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, dikkatsizlik sonucu aracın kapağını duvara çarptım ve beyaz renk atıp alttan metal kısmı çıktı. Çok az minik bir yer ama ileride oksitlenip paslanmaması ve boyası atan kısmı kapatmak için tavsiye edebileceğiniz bir rötuş kalemi veya benzeri bir malzeme var mı? Teşekkür ederim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, dikkatsizlik sonucu aracın kapağını duvara çarptım ve beyaz renk atıp alttan metal kısmı çıktı. Çok az minik bir yer ama ileride oksitlenip paslanmaması ve boyası atan kısmı kapatmak için tavsiye edebileceğiniz bir rötuş kalemi veya benzeri bir malzeme var mı? Teşekkür ederim.
Tuğba Hanım geçmiş olsun eskiden servis ücretsiz yapardı bulunduğunuz ilde yetkili servis varsa gösterin derim.

• Beğen
Tepkiler: Tuğbaa

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
beyaz oje ile rutüş yapılabilir.

• Beğen

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
rötuş kalemi diye satılan ürünlerin çoğu aslında geçici çözümler. kısa sürelerde yapılan yer tekrar eskisi gibi oluyor. ben oto boya satan bir dükkandan 100 gr. aracımın renginde küçük bir kutuda boya, bir de ince fırça aldım. kendim çok küçük oranlarda hasarlı yere rötuş yapıyorum. eğer boya fazla kullanılırsa akabilir ve gözü tırmalar.

• Beğen

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Tuğba Hanım geçmiş olsun eskiden servis ücretsiz yapardı bulunduğunuz ilde yetkili servis varsa gösterin derim.
Çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi servise söyledim, rötuş yaptılar. Şu kapı kenarı koruyucusu geçirmeli ufak plastik şeritlerden görmüş de "kapıya dikkat ederim ya" diyerek almamıştım, öyle bir şeyler takmam gerek sanırım tekrarı durumuna karşı.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi servise söyledim, rötuş yaptılar. Şu kapı kenarı koruyucusu geçirmeli ufak plastik şeritlerden görmüş de "kapıya dikkat ederim ya" diyerek almamıştım, öyle bir şeyler takmam gerek sanırım tekrarı durumuna karşı.
Aslında çirkin dursada takmakta fayda olabilir bende dikkat ederim diye takmıyorum ama benden başka binen yolcular aynı dikkati ne yazık ki göstermiyor.