Servis ESP arızası

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bu sabah aracı ilk çalıştırdığımda araç motorunda tekleme oldu giderken sanki araçta tüp bitiyormuş gibi sonra servis esp arızası verdi ve devir saati sıfırda kaldı bu sırada araç gidiyor hız göstergesi yok bilgisayarı vs çalışıyor. Daha sonra arabayı stop ettim 15 dk falan sanayiye giderken hiç yapmadı dolayısıyla bilgisayara bağlayınca hiçbişey çıkmadı daha sonra 2-3 saat araç çalışmadan durunca tekrar aynısını yaptı 15 dk stop edince yine vermedi bobin geçen sene değişti araca benzinde biniyorum başından geçen varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bu sabah aracı ilk çalıştırdığımda araç motorunda tekleme oldu giderken sanki araçta tüp bitiyormuş gibi sonra servis esp arızası verdi ve devir saati sıfırda kaldı bu sırada araç gidiyor hız göstergesi yok bilgisayarı vs çalışıyor. Daha sonra arabayı stop ettim 15 dk falan sanayiye giderken hiç yapmadı dolayısıyla bilgisayara bağlayınca hiçbişey çıkmadı daha sonra 2-3 saat araç çalışmadan durunca tekrar aynısını yaptı 15 dk stop edince yine vermedi bobin geçen sene değişti araca benzinde biniyorum başından geçen varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler
Arıza kodu orjinal cihazda gözükür hemen silinmez beyinden sadece gösterge düzelince göstermez orjinal cihaz bulup bağlat derim sonrasındabuji yada bobindir

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Eyvallah @Kaan. Hocam bobinde olabilir Bujilere baktırmamıştım haftaiçi detaylı baktıracam hocam servisler pahalı olduğu İçin gidemiyoruz sanayide de yan sanayi programlarla bakıyorlar maalesef bujilere baktırayım bir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Eyvallah @Kaan. Hocam bobinde olabilir Bujilere baktırmamıştım haftaiçi detaylı baktıracam hocam servisler pahalı olduğu İçin gidemiyoruz sanayide de yan sanayi programlarla bakıyorlar maalesef bujilere baktırayım bir
Mehmet abi var forumdan onu bul cihaz var Kayseri'de

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam enjektörler değişti mi? Erime vs. olduğunda da yapıyor tekleme..

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hocam enjektörler değişti mi? Erime vs. olduğunda da yapıyor tekleme..
Yok değişmedi hocam esp hatası verene kadar tekleme yapıyor hatayı verdikten sonra düzeliyor fakat hata ekranda kalıyor ve devir saati çalışmıyor ondan sonra aracı 10 dk stop edersem sorunsuz bir şekilde devam ediyor.