Servis ikaz lambası

action

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
İyi forumlar. Aracımda resimdeki lamba, aracımı çalıştırdığımda yanmazken 1km kadar gittikten sonra yanıyor. Arabayı kenara çekip motoru durdurup tekrar çalıştırdığımda ise kayboluyor. İşin ilginci bu lamba aracı her çalıştırdığımda yanmıyor kimi günler yanıyor kimi günler yanmıyor. Stop edip tekrar çalıştırınca kaybolduğundan kafaya takmamıştım ama sık olmaya başladı ve canımı sıkmaya başladı bunun sebebi ne olabilir dostlar?

Ekran-Alintisie3c0ca5f8038f5a3.png

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arıza var araçta çalışmayan akşam gidip bir cihaza bağlat kodu bize bildir çözelim

Ademcan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İyi forumlar. Aracımda resimdeki lamba, aracımı çalıştırdığımda yanmazken 1km kadar gittikten sonra yanıyor. Arabayı kenara çekip motoru durdurup tekrar çalıştırdığımda ise kayboluyor. İşin ilginci bu lamba aracı her çalıştırdığımda yanmıyor kimi günler yanıyor kimi günler yanmıyor. Stop edip tekrar çalıştırınca kaybolduğundan kafaya takmamıştım ama sık olmaya başladı ve canımı sıkmaya başladı bunun sebebi ne olabilir dostlar?

Ekran-Alintisie3c0ca5f8038f5a3.png
Kardeş benim arabada aynı araç aynı sorun sorunu buldunmu

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arıza kodları aynı olmayabilir onlarca arıza koduiçin tek lamba var.

Benim aracımda led farlar için ve multimedia cihazı olduğundan cid ekrana karakter sığmama hatası verir aracı çalıştırınca kaybolur benim ışıkta. Opcomla silip tekarar kontak açınca arızalar tekarardan aktif olur. Bunlardan biri var mı aracınızda.

action

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
İşimden dolayı ancak bugün gösterebildim aracı. Sorun kızdırma bujisindeymiş.

action

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
Arıza kodları aynı olmayabilir onlarca arıza koduiçin tek lamba var.

Benim aracımda led farlar için ve multimedia cihazı olduğundan cid ekrana karakter sığmama hatası verir aracı çalıştırınca kaybolur benim ışıkta. Opcomla silip tekarar kontak açınca arızalar tekarardan aktif olur. Bunlardan biri var mı aracınızda.
Evet zaten değiştirmedim henüz bujileri silinmişti arıza 2. çalıştırışımda arıza tekrar aktif oldu.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sorun çözülmüş. sevindim..