Tavana Kaplama

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar,

Aracımın tavanında biraz güneş yanığı var acaba aracıma kendi renginde kaplama yaptırtarak bunu en azından göz önünden kaldırma gibi bir imkanım varmı yani kaplama yaparsam güneş yanıkları kaybolur mu :confused:

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar,

Aracımın tavanında biraz güneş yanığı var acaba aracıma kendi renginde kaplama yaptırtarak bunu en azından göz önünden kaldırma gibi bir imkanım varmı yani kaplama yaparsam güneş yanıkları kaybolur mu :confused:

Kaplamadan önce yüzey güzelce temizlenirse tabi ki kaybolur. Zaten işini iyi yapan bir yere verirseniz aracınızı onlar halleder.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bu tür işlerde boyadan yanayım. İyi bir iş iyi para demektir, o nedenle kaplamaya verilecek paraya boya yaptırmak daha mantıklı. Ayrıca bazı kaplamaları sökmek çok eziyetli ve masraflı oluyor.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Haklısın Savaş abi de işte tavanı boyatmaya da korkuyorum tavan olmasa neyse ama satarken yok efendim takla attı yok efendim niye boya var diye adamı sık boğaz ediyorlar gerçi 2000 model araba nasıl boya olmasın simdi :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bizim millet zaten bir garip şimdi aracın güneş yanaklarını boyatmasan vay efendim araba yanık boyatsan taklamı attı arabanın çürüğünü yaptırsam değişmiş yaptırmasan araç çürük falan filan başka bir şey değil kendi aracım da çizik vardı gittim siyah renk bir sprey boya aldım çaktım gitti. İster alsınlar ister almasınlar zaten mal alıcıya satılır. Hangisi içine siner ise onu yaptır bende boyadan yanayım mis gibi de olur. Resimleri çekersin alan adama aha dersin almaz ise alacak adam illa çıkar .

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Boyadan evvel aracın resimleri çekilebilir. Bizim millet tavanı boyalı aracın fiyatını düşürmek için "bu araç takla atmış" der. Kendisini uyanık sananlara da "takla atan bir aracın başka yerlerinde neden hasar olmuyor" sorusunu sormak gerek.