tesla ekran dokunmatik sorunu

nevista

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba bende astra j tesla ekranımda dokunmatik çalışmıyor. sağ üst köşeye dokununca soldan alta dokunca üstten tepki veriyor.
kalibrasyon yapılması söylendi maus takıp kalibrasyon yaptım ama yinede düzelmedi. Daha önce böyle birşey ile karşılaşan oldu mu? çözüm için öneriniz var mı?

TESLA-EKRAN12deb22080653782.jpg

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Hakim olduğum bir konu değil ama tavsiyem ekranın arka soketini söküp takmanızı tavsiye ederim. O şekilde de olmazsa, aldığınız yerde ki yetkili ile görüşebilirsiniz.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba bende astra j tesla ekranımda dokunmatik çalışmıyor. sağ üst köşeye dokununca soldan alta dokunca üstten tepki veriyor.
kalibrasyon yapılması söylendi maus takıp kalibrasyon yaptım ama yinede düzelmedi. Daha önce böyle birşey ile karşılaşan oldu mu? çözüm için öneriniz var mı?

Cihazın menüsünde kalibrasyon bölümü oluyordu. Farklı noktalara dokunmanız için cihaz sizi yönlendiriyor ve kalibrasyon tamamlanıyordu. Benim kullandığım cihazlarda böyle idi, mause ile kalibrasyon yapmamıştım hiç. Belki yeni cihazlara has bir durum olabilir tabi.

Astraed

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

Bu sorunu çözebildinizmi? Evet ise nasıl, çünkü aynı sorunu yaşıyorum şuanda.