Ürün Tavsiyesi : Bauhaus ta Astonish sprey 750 Ml hızlı cila 31,50....

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar..Geçen hafta pazar günü bauhaus tan 31.50 liraya Astonish sprey 750 Ml hızlı cila aldım ve cuma günü ürünü denedim...Sanırım farklı yerlerde 42 küsür lira...Fiyatına göre gayet güzel bir ürün..Benim aracım siyah ve sanki pasta cila atılmış gibi canlı ve parlak görünüyor...Normalde aracı park ettiğim yer çok toz olur ve aracın üzerine siner ama O günden bugüne Hala neredeyse üzerinde toz yok..Camlarda dahil..camlarada uyguladım...Bauhaus ta kampanyada...

Not:Ürün hakkında bazı sitelerde kötü yorumlar yapmışlar ama bence memnun kalırsınız....

Kullanım şekli : Aracı yıkayıp iyice kuruladıktan sonra ürünü uygulayıp fiber bezle siliyoruz...Araç Islakken uygulanmıyor...Sadece kuruyken uygulanıyor..Camlarada aynı şekilde...

Ürün linki : https://www.bauhaus.com.tr/oto-temi.../astonish-astonish-750-ml-sprey-cila-12510096

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aynı ürünü Koçtaş'tan almıştım geçen yaz.. Aracımda güzel sonuçlar verdi bir şişesini yaklaşık 6 ay boyunca kullandım.. Yalnız tek handikabı ürünü kullandıktan sonra ertesi sabaha özellikle koyu renk aracın üzerinde oluşan ince toz katmanı (sanırım bol bol kullandığım için oldu bilemiyorum :) ), ancak ikinci kez araca su tutup sildiğimde gayet de güzel bir sonuç veriyor.. Her kullanım yaklaşık 3 yıkama boyunca araçta yakın etki bırakıyor, fiyatına göre gayet güzel bir ürün tavsiye ederim..

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bauhaustan yine 24 liraya yünlü silme bezi aldım..(Bu ürüne benziyor...Koyu maviye değilde ikincisi olan mavi beze benziyor; https://www.bauhaus.com.tr/oto-temi...o-mikro-profesyonel-kurulama-havlusu-12510230 )...Ürünün ıslaklığı gidene kadar fiber bezle silmek kurulamak gerekiyor en son bu yünlü bez ile üstünden geçince çok iyi sonuç aldım...Dediğin gibi,büyük bir ihtimal bezle ürünü tam yediremedin :)

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir de ben bu peluş havlulardan kullanıyordum abi yedirirken fazla bastırırsam boyaya zarar vermeyeyim diye, bir de senin taktiği deneyeyim bakalım etkisi değişecek mi :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bende newmix ürünleri kullanıyorum yerli malı n11 de satışı falan var. Set halinde 95 TL civarı. Benim araçta siyah. Ürünlerinden gayet memnunum. Denemenizi tavsiye ederim.

Bu arada hızlı cila kullandıktan sonra kalan beyaz tortuyu fiber bezle silmeniz gerekli. Genelde ürünlerin açıklamasında yazar bu konu.

• Beğen
Tepkiler: Murat ve Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şahsen Sonax kullanıyorum ve çok memnunum..