Vectra a gt 136 bg ekzantirik devir sensörü arızası

cifci

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cümleten salamın aleyküm arkadaşlar çok bunaldım yoruldum. Arızayı çözemiyoruz lütfen tecrübeli başına gelen var ise yardımcı olsun
95 vectra a gt x20xev yaklaşık bir ay önce aldım aldığım hafta bilok çatladı komple motor yapıldı A, dan Z, ye aklınıza me gelirse değişti araç toplandı Marşa bastık çalışmadı ne yaptıysak krank devir sensörü bozulmuş çok enteresan elimle stop ettiğin araç her neyse değiştirdik 10 gündür kullanıyorum iki gündür arıza lambası yanıyor araç 4500 deviri geçmiyor tipik ekzantirik arızası yeni değişmişti halbuki tekrar yemi aldık yeni kablolu tip taktık tekrar verdi bu arada soğuk iken sorun yok ısınınca yakıyor lambayı araç gaz yemesi bozuluyor kontağı kapatmadan da geçmiyor ikinci sensörde de arızayı verdi tesistat ölçüm yapılmadı ancak göz ile muayene yapıldığında orjinal kurcalanmamış sağlam görünüyor motor beyni arızalı olabilirmi geriye başka birşey kalmadı. Bu arada araçta rolanti dengesizliği de var yeni takıldı düzelmedi hava akış takıldı düzelmedi iş sanki üniteye doğru gidiyor fikir akıl yol gösterecek kimse varmı????

Mehmethan3551

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
para sıkıntın yoksa düzgün bir yer bul stanedalone beyin yaptır sensörlerle uğraşıp durmak yerine

Rednexi

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Vektra-A kasadan anlayan İstanbul içi kaliteli usta varımdır yardımcı olurmusunuz