Vectra B Klima Sorunu

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle dediklerimi yaptırınca bide kompresorde sorun çıkarsa bu 1000 tl lere kadar geliyor.
sorun keçede değil usta yakın bi arkadaş işininde ehlidir.
havayı bastık müşürlerden kaçırdı. onları hallettik borulardan kaçırdı. sadece bunlar olsa hemen yaptırıcam , ama birde kompresor var onun sağlam olduğunu bilsem yaptırıcam. işçilik hariç tahminen gaz basmasıda dahil 350 tlyi buluyor. bide kompresor en kötü 500 + işçilik 1000 tl yi bulur :((
Birsürü cambaz arkadaşım işte, lanet olsun. Afedersin eşşek gibi biliyorlar sorun nerde ama para alacam fazladan diye asıl sorunu ensona bırakıp en baştan başlıyorlar; utanmasalar içerideki petek gözlerden başlayacaklar inan. Adama soruyorum nerdendir diye, hiç ikiletmeden ''sökecez bakacaz abi belli olmaz bişey diyemem'' deyip çıkıyor. 5 liralık conta değiştirse bile sökme takma parası alacak ya arkadaş 200-300 artık ne tutturursa. İnat olsun diye yaptırmıyorum bu adamlara para yedireceğime ve böyle de binecem ben arabama. Contada boruda kaçak var mı yok mu sprey ya da köpük möpük çok mu mantıksız ve bu adamların aklına gelmiyor. Hayret bir durum. Kaçağın gözlerine üflemesi lazım galiba bu adamların görebilmeleri için.

craych

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima sorunu

mrb arkadaşlar bende opel vectra 2000 cdx aldım ama sorunum sizinle aynı klimam çalışmıyor klimacıya gittim gaz yok dedi bastırdım ancak soğutmuyor bi tane valf olduğunu sölediler o çalışmıyor olabilir dediler fiyatıda 250 tl civarında arabamda kaçak yok sadece başlığı değiştirdi problem yok kontrolünü yaptı ancak o valfi değiştiririz dedi yine soğüutmaz ise komprosörü değiştirecez dedi oda 1000 tl dedi ilk açılışta klima soğuttu ancak sonra işlevini yitirdi şimdi size soruyorum ne yapmalıyım ???

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kompresorde sorunlu seslı calısıyor temızlık yapılacak,belkı kompresor yenılenecek, bırde gaz basılacak toplam 500-600 tl den aşagı cıkmaz nerden bulmalı dini müslüm bir klimacı..:)