Vectra b zender tampon

onder06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b2 aracim için zender tampon arıyorum arastirmalarim sonucu türkiyede satisi yada fiberdende olsa yapimi yok sanirim sitemizin uyulerinden bi abimiz baya bi urasip orjinal gm olarak yurtdisindan getirtmis sanirm nasil temin edecegim konusunda yardim ederseniz çok sevinirim yurtdusindan getrme hakkinda hic bi bilgim yok yardimi olursaniz sevinirim saygilarimla.
JYPkRB.jpg

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b2 aracim için zender tampon arıyorum arastirmalarim sonucu türkiyede satisi yada fiberdende olsa yapimi yok sanirim sitemizin uyulerinden bi abimiz baya bi urasip orjinal gm olarak yurtdisindan getirtmis sanirm nasil temin edecegim konusunda yardim ederseniz çok sevinirim yurtdusindan getrme hakkinda hic bi bilgim yok yardimi olursaniz sevinirim saygilarimla.
JYPkRB.jpg
tampon ile ilgili bilgim yok ama fotodaki aracın aynalarını nasıl döndürmüşler bende bi kaç yerde gördüm kendi arabamda denedim hiç dönecek gibi değil özel bir aynamı ki ?

onder06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotodaki arac benim aracim orjinal aynasi doner zaten konuyla alakali kalirsak sevinirim. Aynayada wd-40 sıkman yeterli olur

onder06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konustuk biraz kendisiyle o almanyadan temin etmis 2500 civarinda biseye gelmis ama ben turkiyede bulabilirmiyim yada fiberden dokturebilirmiyim

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konustuk biraz kendisiyle o almanyadan temin etmis 2500 civarinda biseye gelmis ama ben turkiyede bulabilirmiyim yada fiberden dokturebilirmiyim

Tahminimce Turkiyede bulmaniz cok zor arkadasimiz yurtdisindan temin etmis.. Benim 2013 Opc tampon olayi gibi bu olayda .. Tamponun aynisini dokturebilmeniz icin tamponun kalibinin olmasi geregiyor.onuda anca o tampona sahip bir arac bulup sahibini ikna edip dokturmeniz lazim, ki bence yurtdisindan getirseniz daha faydali olur :rolleyes:

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahminimce Turkiyede bulmaniz cok zor arkadasimiz yurtdisindan temin etmis.. Benim 2013 Opc tampon olayi gibi bu olayda .. Tamponun aynisini dokturebilmeniz icin tamponun kalibinin olmasi geregiyor.onuda anca o tampona sahip bir arac bulup sahibini ikna edip dokturmeniz lazim, ki bence yurtdisindan getirseniz daha faydali olur :rolleyes:

bir tampon, bir torpido gözü, bir anten ellerinde yoksa dükkanı kapatıp gitsinler abi.

Korkmazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
kaç model bu araç aynaları dönüyor ben anlamadım benim aracımda da dönem bi ayna yok yada biz mi göremiyoruz :(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zender değil de rieger bakın bence rieger daha güzel gerçi o da ülkemizde yok almanyadan getirtmelisiniz