Vectra Tekleme Sorunu

alicarkci

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm hayırlı günler 98 2.0 CD Vectra Aracımın Tekleme Sorunu Başladı Eksantrik ve Krank Sensörü Değişti Olmadı Hava Akışmetre Değişti Bobin kontrol Edildi Yine Olmadı Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Yardımcı Olurmusunuz Burda Anlayan Usta Yok Tesisat Diyi İşin İçinden Çıkıyor Oksijen Sensörü arızası Veriyor Değiştik Lamba Yine Sönmedi Araç Şuan Tamircide Yatıyor

Birrambo

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu araba tam bir bela aynı sıkıntı bende de var buji buji kablo bobin hepsini eksantrik sensörü herşeyi değiştim ilk başta düzeliyor sonra yine aynı hatayı veriyor ne yapmak lazım bilemedim

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm hayırlı günler 98 2.0 CD Vectra Aracımın Tekleme Sorunu Başladı Eksantrik ve Krank Sensörü Değişti Olmadı Hava Akışmetre Değişti Bobin kontrol Edildi Yine Olmadı Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Yardımcı Olurmusunuz Burda Anlayan Usta Yok Tesisat Diyi İşin İçinden Çıkıyor Oksijen Sensörü arızası Veriyor Değiştik Lamba Yine Sönmedi Araç Şuan Tamircide Yatıyor
Hocam benim aracımda da arıza lambası yanıyordu. Bende çok sensör değiştirdim. En son elektrik tesisatını sıfır olarak değiştirdim. Şuan aracım hiç lamba yakmıyor. Tesisat durumu nasıl sizin