Yeni LPG taktırdım arıza kodu alıyorum

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun inşallah düzelmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Hakanuzkuc

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Enteresan bisey oldu anlamadım açıkçası arızayı cihazla baktırdıgımda arıza cıkmadı.Gösterge de hareketlilik kayboldu.Şuan için bir sorun kalmadı.Daha doğrusu daha farklı sorunlar oluştu 😃. Motora fare girip lpg göstergesinin kabloyu kemirmiş koparmıs.Onu tekrar yaptırmak zorunda kaldım ayrıca arabanın icine de girmiş nasıl giriyor aklım almıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Enteresan bisey oldu anlamadım açıkçası arızayı cihazla baktırdıgımda arıza cıkmadı.Gösterge de hareketlilik kayboldu.Şuan için bir sorun kalmadı.Daha doğrusu daha farklı sorunlar oluştu 😃. Motora fare girip lpg göstergesinin kabloyu kemirmiş koparmıs.Onu tekrar yaptırmak zorunda kaldım ayrıca arabanın icine de girmiş nasıl giriyor aklım almıyor.
Valla ne diyeceğimi şaşırdım bahtsız bedevi gibi olmuş arabanız fara girecek bir kabloyu kemirecek olacak iş değil çok geçmiş olsun

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Fare yaptırdığım kabloyu tekrar kemirdi artık pes ettim yaptırmıyorum fareleri öldürene kadar

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
  • Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tek gireceği yer klima kanali dışarıdan hava çeken yer

• Beğen

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Hocam otopark var 5 6 araçlık üzeri kapalı sadece önü arkası acık.Fare de bulup geliyor bir şekilde.Kediler de var ama sanırım yakalayamıyorlar.Sürekli aynı kabloyu kesmesi beni uyuz etti açıkçası.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Buna karşı yapabileceğimiz birsey var mı hocam peki ?
Sileceklerin altında siyah plastik kısım içerisinde oraya da çamurluk arasından giriyor olabilir yani buna tek çare orada klape kırıkmı degilmi bakmak lazım kırılsa kapanmıyor giriyordur yoksa başka bişey yapamazsınız bence arabanın dağına soluna onu yapışkan koyun çünkü daha çok masraf acar opelde tesisat sorun beyin filan yaktırır böyle ekle dur olmaz kabloları

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
İlaç koydum bakalım kurtulabilecek miyiz? Yapıskandan kaçmış tüyleri kalmış gecen gün belli ki biraz büyük birsey.İnşallah kurtulurum yakın zaman da