001 04 hata kodu

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Üstatlarım, kilometre sayacında insp yazıcı çıkmıştı. Sıfırlamak için gerekli işlemler yaptım. Fakat ekranda 1.7 altta 001 04 diye bi kod çıktı. İnternette araştırdım birkaç kişide daha olmuş. Onların sorunu ateşleme bobininden kaynaklı bi sorun olduğu ve silindirlerden birinin ateşleme yapmadığın yazmışlar. Fakat benim aracımda ne tekleme oluyor nede motor arıza ışığı lambası yanıyor sorun ne olabilir acaba?:mad:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni islemi bende yaptim bendede aynisi oldu ben yarin bir opel servisine gidip sorayim yarin buraya yazarim..hata kodu bile ayni..

YuSeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
InSP hata kodu servis aralıklarını hesaplayan araçlarda servis zamanı geldiğini haber veren bir uyarıdır. En geç 500 km içinde bakıma ihtiyacı olduğunu söylüyor araç. Bence servise bir görün.

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam Emrah Abi yarın cevabını bekliyorum, servise gidemiyorum çünkü burda opelin servisi yok özel servislerdede tech2 cihazı yok sorunun ne olduğunu anlayamıyorlar.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün servise gittim islerinin yogunlugundan bakamadilar sadece gelip ne yaziyor diye baktilar ve bunun bir sorun oldugunu tahmin etmiyoruz sorun olsa elektronik beyin de gösterir dediler ama yarin bir daha gidacegim firsat bulursam yazarim, ama bana öyle geliyorki biz inspeksion sifirlamasi yaparken yanlis birseyler yaptik bana görede bir sorun yok arabada en kücük bir degisiklik yada yolunda gitmeyen birseyler hissetmedim aslinda minicik bile birseyler olsa bilirim cünkü mayyak titiz bi insanim..

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol Emrah abi aynen bende öyleyim en küçük arabada birşey olsa hemen farkına varırım. Küçük bi sorun bile olsa çok kafama takarım.Bizler mükemmeliyetçileriz. O yüzden. Eğer birşey olursa benide bilgilendirirsen sevinirim. Çok teşekkür ederim.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ben ilk etapta ögrenir yine buraya yazarim ...yanlis anlama lütfen imza bölümüne adini yazarsan tanismista oluruz...aslinda kural geregide öyle..

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah Abiiiii ne oldu servise gidemedin herhalde cevabını bekliyorum :cry: