06 RNJ 52 Sizlerle :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 06 RNJ 52 Sizlerle :)

Hayırlı osun güle güle kullanın, sprint booster fiyatını öğrenebilirmiyim, astra j lerin hepsinde benzinli turbo, atmosferik, dizel aynı cihaz mı kullanılıyor yoksa her motor seçeneğinin cihazı farklı mı questionnn

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
abicim oraya 1 ay önce geldim silecekleri ayarlatmak için, bir arkadas ilgilendi ayarladı baktım tavana atıyor, dediki hızlı gidince bu cama gelir tam, bende güldüm biraz daha indirin dedim indirdi şimdi yine yukarı cıkmıs tavanı ıslatıyorum :D

Buyrun gelin bir gün beraber baktıralım :)

niko22 link' Alıntı:
Hayırlı osun güle güle kullanın, sprint booster fiyatını öğrenebilirmiyim, astra j lerin hepsinde benzinli turbo, atmosferik, dizel aynı cihaz mı kullanılıyor yoksa her motor seçeneğinin cihazı farklı mı questionnn

Teşekkür ederim sağolun :) Sprint booster tüm motorlar için tek cıhaz olarak kullanılıyor,fiyatlar ise 600-800 TL. arası değişebiliyor

UnStabLe link' Alıntı:
Jantlar benimde çok hoşuma gitti güle güle kullanın kazasız belasız inş MAşALLAH !!

ttt35 link' Alıntı:
nuri bey hayırlısı olsun aracını.kazasız belasız kullanın jantlar on numara olmuş body kit ve egzoz lazım

muratoz link' Alıntı:
Güzel olmuş :) Kazasız belasız güle güle kullanın.

HasanM link' Alıntı:
Allah kaza bela vermesin, iyi günlerde kullanın. Maşallah çok güzel... 045thumbsup

Kasım ևınar link' Alıntı:
Hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin

mrt54 link' Alıntı:
ևok güzel Maşallah...

VIII link' Alıntı:
evet jantlar gerçekten güzel , kazasız belasız güle güle kullanın aracınızı  :)

ևok teşekkür ederim dostlar cümlemizin..
kenangokhan link' Alıntı:
Maşallah güzel aracınız var. Jantları ben de çok beğendim, getirtebilirim demişsiniz ama birde fiyatını öğrenme şansımız var mı ?

4 jant yaklaşık 2800 TL. satış fiyatı vardır.Orjinal GM jantı, sipariş ile İzmir de varsa 3 gün,fabrika sipariş olursa 30 gün içerisinde gelir...

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

çok hoş olmuş güle güle kullanın yazılımı kaça yaptırdınız  performans gözlemleriniz nelerdir

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karaoglan link' Alıntı:
çok hoş olmuş güle güle kullanın yazılımı kaça yaptırdınız  performans gözlemleriniz nelerdir

ևok teşekkürler :)

Yazılımda aracımın baya rahatladığını söyleyebilirim ki açıkça belli oluyor ilk etapta.şöyle bir örnek verebilirim hafif meğilde araç 5.viteste hız 80-79 km de iken gaza dokunduğunda 4.vitese düşmen gerekiyor.Bu yazılımla ben bunu aştım hatta şöyle diyebilirim gaza dokunduğunda torku çok ciddi hissetiriyor :) yakıt olarak şehir içi yarım litre şehirler arası ise 1 LT. civarı yakıtta düşüş oldu..