1.3 95hp astra J sporta chip taktıran varmı...!

serkan-655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracına chip taktıran varmı... ben internetten gördüm "race chip powerbox" diye bir cihaz varmış dikkatimi çekti paylaşmak istedim. aracın hem torkunu yükseltiyor hemde beygirini, ayrıca yakıt tasarufuda sağlıyormuş.
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/race-chip-powerbox-opel-astra-j-1-3-cdti-95hp-83763076?sciid=hpifu1        linktende bakabilirsiniz. yorumlarınızı bekliyorum

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 95hp astra J sporta chip taktıran varmı...!

bu ürünü daha önce kullandığım için, kullanmanızı tavsiye etmem,dedikleri 120 beygir gücünde aracınızı asla kullanamazsınız, bunların hepsi pazarlama tekniği göz boyama, pod ayarlarınızı en yüksek seviyeye getirdiğinizde hem motor arıza ışığı yanar,hemde dizel partikül filtreniz birkaçgün içinde dolar aracınız duman atmaya başlar,zamanla daha büyük sorunlar yaşarsınız, eğer tork ve beygir gücünü arttırma niyetiniz varsa iyi bir yerde araç beynine yazılım yaptırın..

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen bu tip cihazlar faydadan daha çok zarar veriyor araca

serkan-655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizcetin link' Alıntı:
bu ürünü daha önce kullandığım için, kullanmanızı tavsiye etmem,dedikleri 120 beygir gücünde aracınızı asla kullanamazsınız, bunların hepsi pazarlama tekniği göz boyama, pod ayarlarınızı en yüksek seviyeye getirdiğinizde hem motor arıza ışığı yanar,hemde dizel partikül filtreniz birkaçgün içinde dolar aracınız duman atmaya başlar,zamanla daha büyük sorunlar yaşarsınız, eğer tork ve beygir gücünü arttırma niyetiniz varsa iyi bir yerde araç beynine yazılım yaptırın..

yazılım derken ...! biraz daha açarmısın aracın beynine yapılan değişikliklerle oluyormu ?

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serkan-655 link' Alıntı:
yazılım derken ...! biraz daha açarmısın aracın beynine yapılan değişikliklerle oluyormu ?

oluyor hatta beyaz astra sahibi olan önder arkadaşımız yaptırmıştı çokta memnun, onla konuşabilirsiniz, malesef benim aracım 2012 model olduğu için yazılım olmuyor..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yazılım + turbo upgrade öneririm.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Ben bu tarz uygulamalardan yana değilim çok büyük bir fark yarattığını düşünmüyorum yani 95 beygir gücündeki bir araba size yetmiyor sanırım peki nasıl bir güç de olmasını istiyorsunuz? arabanız 140 beygir yada 180 beygir olmayacağı için yani çok aşırı bir fark olmayacağı için buna gerek yok. Bence yapacağınız uygulama ne olursa olsun farkındalık yaratmalı.

serkan-655

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Ben bu tarz uygulamalardan yana değilim çok büyük bir fark yarattığını düşünmüyorum yani 95 beygir gücündeki bir araba size yetmiyor sanırım peki nasıl bir güç de olmasını istiyorsunuz? arabanız 140 beygir yada 180 beygir olmayacağı için yani çok aşırı bir fark olmayacağı için buna gerek yok. Bence yapacağınız uygulama ne olursa olsun farkındalık yaratmalı.

yaptırmayı düşünmüyorum zaten merakımdan araştırdım ve paylaşmak istedim ama genel olarak iyi bişey olmadığı kanatindeyim önceden böyle düşünmüyordum sağolsun arkadaşlar fikirlerini paylaştı fikir sahibi olduk ayriyetten ilğiniz için teşekkür ederim saygılar...

memoweb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel araç gerçekten

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

memoweb link' Alıntı:
güzel araç gerçekten
Hani nerde araç questionnn
Robot musun sen 032questn Alltaki linkin reklamını mı yapıyorsun  questionnn